Już w sobotę mecz Lechia vs kibice

  • 15.06.2017, 18:54
  • Sport.TM
Już w sobotę mecz Lechia vs kibice
W najbliższą sobotę (17.06.2017) o godzinie 16 na obiekcie przy ulicy Nowowiejskiej trzecioligowi piłkarze KP RKS Lechia, rozegrają towarzyski pojedynek z kibicami klubu. Wszystkich sympatyków futbolu w naszym mieście zapraszamy na mecz. Mamy nadzieję że i tym razem zapaleni fani zielono - czerwonych zaprezentują dobrą formę. Zeszłoroczne spotkanie zakończyło się remisem 5:5.

Sport.TM

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pustynia Nevada
pustynia Nevada 17.06.2017, 09:01
Jakim trzeba być człowiekiem, żeby pluć jadem na ludzi którzy chcą propagować dobre stosunki kibiców ( nie tylko z FC ale i tych "zwykłych ) z zawodnikami? Dlaczego tak wiele w niektórych osobach jest pogardy dla kibica? Choćby tego pijacego? Dlaczego nie widzi się własnych błędów tylko szuka się ich u innych? Kiedyś przychodziło na mecze po 700,800 a czasami ocieralo się i o 1000 kibiców. Ile teraz przychodzi? Średnio ok 300. Na ostatnim meczu jedynie było więcej. Czy to też wina FC? Dajcie sobie wszyscy na luz.
K2
K2 16.06.2017, 19:41
Gdzie byliście do tej pory miernoty ???
Z tymi
Z tymi 16.06.2017, 19:23
Samymi kibicami którzy nie chcą dopingować piłkarzy bo mają focha i wieszajanie psy na Prezesie???Panowie,nie wiecie co to honor,niestety
kibic
kibic 16.06.2017, 20:02
Widzisz nic nie wiesz o problemach na linii kibice zarząd a wypisujesz głupoty Coś mi się wydaje że jeśli piłkarze chcą z chłopakami grać to ich rozumieją i popierają Więc włącz telewizor i oglądaj klan a do spraw kibiców się nie mieszaj
Snarki
Snarki 17.06.2017, 14:16
Kibicu,ja Lechii kibicuje od 30lat,na dobre i na złe w deszczu i.upale,więc daj.sobie na.luz z tymi dewagacjami.U nas nie ma żadnego FC,sa tylko najwytrwalsi.Skoro twierdzisz inaczej to chetnie sie o tym.przekonam.na.najblizszym.m eczuwww w nowej rundzie i chetnie to odszczekam co.napisalem
pustynia Nevada
pustynia Nevada 18.06.2017, 09:24
Proponuje pisać posty na trzeźwo panie snarki, wielki kibicu Lechii. Udzielasz się pan wszędzie i każdemu dajesz rady. Wiek jakowo pokaźny z Pana strony nie jest jednoznaczny z tak zwanym doświadczeniem życiowym i mądrością szanownego pana. Tak więc proszę swe rady udzielać wnukom, kolegom na niebrowie a pod artykułami Lechii nie wycierać sobie facjaty FC. Bo to, że nas nie widać to nie znaczy że nas nie ma.
snarki
snarki 19.06.2017, 09:08
Myśle ze zamiast ujadac na wszystkich i wszystko dookoła, proponuje pokazać swoja moc na trybunach wspierając dopingiem drużynę.
Chociażby takim, jak po strzeleniu braki Finiszowi na 1:1.....
pustynia Nevada
pustynia Nevada 20.06.2017, 20:53
Jedyną ujadajaca i udzielającą wszystkim rady - jesteś pan!
Można pisać na trzeźwo? Można.
Pozdrawiam.
K2
K2 16.06.2017, 20:37
To piłkarze was wspierają a wy ich nie ? Co wam się w tych pijanych głowach lęgnie ? Dobiliście dna miernoty
Już starszy Kibic