Zawody we wrotkarstwie szybkim VI GP Tomaszowa Maz. "Super Talent 2017"

  • 12.06.2017, 11:08
  • Mariusz Strzępek
Zawody we wrotkarstwie szybkim  VI GP Tomaszowa Maz. "Super Talent 2017"
Puchary Super Talent 2017 w jeździe szybkiej na wrotkach długich i krótkich zdobyte!!!

Puchary Super Talent 2017 w jeździe szybkiej na wrotkach długich i krótkich zdobyte!!! W trwających 9-10.056.2017 zawodach wrotkarskich na rolkach długich i krótkich VI edycji GP Tomaszowa MAz. ,,Super Talent 2017” wystartował 107 uczestników w wieku 7-13 lat.

 

62 zawodników ścigało się na rolkach długich w piątkowe popołudnie , a 45 dzieci w sobotę na rolkach krótkich Wynikowo i ilościowo była to najlepsza impreza z tego cyklu z dotychczas rozgrywanych. Padły bardzo wartościowe rezultaty we wszystkich kategoriach. Uczestnicy zawodów reprezentowali tomaszowskie kluby: IUKS Dziewiątka , UKS Jedynka i KS Pilica /IUKS 9 oraz najliczniej szkoły SP1, SP6, SP7,SP8, SP12, SP13.

 

Swoja pracę trenerska zaprezentowało : Małgorzata i Marcin Jabłońscy, Jaromir Radke, Sebastian Król, Dagmara Reszka, Rafał Brzostowicz, Anna Ciszewska i Rafał Ślusarski oraz W i J. Kmiecik . Gratulacje dla zawodników i trenerów. Kaja Kozar i Szymon Wojtakowski juniorzy C uzyskali najlepsze wyniki na 300m i 14 rund (tj nieco powyżej 3km) deklasując rywali w jeździe na rolkach długich. W startach na rolkach krótkich najlepsi byli Nina Kociucka - juniorka D i Miłosz Ślusarski kat juniora E. którzy osiąganęli najlepsze rezultaty na rolkach krótkich na dyst. 1 rundy i 3 rund. Rosną młode talenty na miarę naszych kadrowiczów, którzy w tych zawodach pełnili role sędziów i wywiązali się z tych obowiązków znakomicie.

 

Podziękowania dla wolontariuszy :Karoliny Gąseckiej ,Natalii Jabrzyk ,Olgi Kaczmarek , Karoliny Świnogi,Jagody Owczarek, Wiktora Grzybka, Jakuba Piotrowskiego, Karolia Jabłońskiego , Oskara Ślusarskiego, Dari Kopacz , Natalii Głowackiej, Karoliny Bąkowskiej , Zosi Pluty .

 

Organizatorzy : IUKS Dziewiątka i KS Pilica oraz ŁFS składają także podziękowania : ekipa niezawodnych rodziców za pomoc przy organizacji zawodów , sponsorom nagród : Prezydentowi Miasta Tomaszowa Maz. i firmom: Besttrailers; Getmar, Kraisel; Interstal .S.A; Kreisel; Mirmed – obsługa medyczna zawodów; oraz pracownikom UM i obiektu na ul. Strzeleckiej za pomoc techniczną w przygotowaniu toru wrotkarskiego do zawodów.

 

Wyniki zawodów VI GP Tomaszowa MAz ,,Super Talent 2017” zamieścimy na stronie Klubowej IUKS ,,Dziewiątka” www.lyzwytomaszow.pl.

 

 

Mariusz Strzępek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.