Chorzy poza kolejnością

  • 8.08.2018, 13:32
Chorzy poza kolejnością
Od 1 lipca osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności, na mocy ustawy o szczególnych rozwiązaniach mogą skorzystać poza kolejnością ze świadczeń opieki zdrowotnej udzielanych w poradniach specjalistycznych (ambulatoryjnej opiece specjalistycznej), w szpitalach z usług farmaceutycznych realizowanych w aptekach oraz ze świadczeń rehabilitacji leczniczej, zgodnie ze wskazaniami medycznymi.

W związku z powyższym Starosta Powiatu Tomaszowskiego serdecznie zaprasza na konferencję, na której zostaną przedstawione informacje w zakresie zasad udzielania świadczeń medycznych dla osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności, a w szczególności dostępu usług w Tomaszowskim Centrum Zdrowia Sp. z.o.o. w Tomaszowie Mazowieckim.

           

Spotkanie odbędzie się 10 sierpnia 2018 r. o godzinie 11.00 w budynku Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Maz. przy ul. św. Antoniego 41 w sali konferencyjnej nr 129 (I piętro).

           

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele Rzecznika Praw Pacjenta, samorządu, Tomaszowskiego Centrum Zdrowia Sp. z.o.o. oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych działających na rzecz osób niepełnosprawnych.

   

 

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Witold Dębiec
Witold Dębiec 9.08.2018, 08:05
Trzeba było się w domu samemu uczyć i szukać info o SI i nanotechnologii a będzie się wiecznie żyło i siedziało w domu bo SI ci wszystko wykona z niczego. Tak to jest jak jest się frajerem w Matriksie. Po wini dać mi Nobla ale Sam sobie go dam i stworze panią od dania mi Nobla lub panie dadzą mi Nobla w Dziedzinie Nauki i buzi w Policzki bez proszenia się.
krwiodawca
krwiodawca 8.08.2018, 21:42
Honorowi zasłużeni dawcy krwi, kobiety w ciąży także mają pierwszeństwo w gabinetach specjalistycznych. Tylko ciężko to czekającym w kolejce wytłumaczyć ... a rozporządzenie wisi przy gabinecie... szkoda, że małym drukiem napisane
Raf
Raf 8.08.2018, 15:15
A jak sa obslugiwani honorowo odaj krew

Pozostałe