XV Integracyjny Turniej Ognisk TKKF w Siatkówce Plażowej

  • 8.08.2018, 13:09
XV Integracyjny Turniej Ognisk TKKF w Siatkówce Plażowej
22 lipca 2018 roku odbył się, na gościnnym obiekcie TKKF Olimp przy ulicy Szerokiej, XV Integracyjny Turniej Ognisk TKKF w Siatkówce Plażowej o Puchar TKKF Ogniwo.

Organizatorem był Zarząd Ogniska TKKF Ogniwo, przy pomocy Zarządu Miejskiego TKKF oraz Ogniska TKKF Olimp. W imprezie wzięło udział 8 trzyosobowych drużyn. Grano systemem grupowym, w dwóch grupach po 4 ekipy, następnie półfinały i finał. Mecze odbywały się do dwóch wygranych setów do 15, ewentualny trzeci set do 12. Po całodniowym graniu, poznaliśmy zwycięzców turnieju:

 

I Miejsce – NOR-MAR (Marcin Suski, Dawid Suski, Michał Kędzior, Jakub Sobolewski)

II Miejsce – TKKF Ogniwo II (Michał Bińczyk, Marcin Wojtaszczyk, Krzysztof Krześlak)

III Miejsce – Skierniewicki Węgiel (Anna Góral, Tomasz Antoniak, Bartek Walendzik)

IV Miejsce –  TKKF Ogniwo III (Krzysztof Pietrzyk, Piotr Turoboś, Łukasz Podskok)

 

Zawodnicy pierwszych trzech drużyn zostali uhonorowani pamiątkowymi pucharami i statuetkami a wśród pozostałych graczy zostały wylosowane nagrody rzeczowe ufundowane przez rzecznika PLPS Kamila Składowskiego. 

 

Organizatorzy zapewnili, aby uczestnicy turnieju mieli czym się posilić, była kiełbaska z grilla oraz napoje. Zarząd Ogniska TKKF Ogniwo serdecznie dziękuje gospodarzom obiektu przy ulicy Szerokiej Grzegorzowi i Magdzie Tokarskim, oraz właścicielowi zakładu wulkanizacyjnego RAD-CAR Radkowi Jabrzykowi za wydatną pomoc w organizacji turnieju.  

 

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe