Gdzieś w centrum Polski. Tomaszów na letnie upały

  • 7.08.2018, 18:36
Gdzieś w centrum Polski. Tomaszów na letnie upały
Zmrozimy krew w twoich żyłach...

 

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tomaszowianin
Tomaszowianin 10.08.2018, 22:41
Naprawdę świetny, nowoczesny klip promujący miasto!
Kompleksiarze niech jadą ze słojami do Stolycy.
Woj tek
Woj tek 9.08.2018, 18:26
Było o tym dzisiaj w TVN
Lolo
Lolo 9.08.2018, 17:27
Pomijając pomysł i realizację, kto jest adresatem tego filmu? Do czego ma skłonić ten film oglądającego? Dla mnie to pieniądze wyrzucone w błoto, no chyba, że czegoś nie zauważam. Mam przyjechać do TM bo w grocie i lodowisku jest chłodno?
Ja
Ja 9.08.2018, 20:20
A słyszał dziadek o Real Time Marketing? O filmiku zrobiło się głośno:) Tomaszow wykorzystał szanse na zapromowanie się:) Dzięki nismenu tematowi wiele osób usłyszało o dwóch największych atakacjsch w tm i samym tm:) Opozycjo, litości:)
Lolo
Lolo 10.08.2018, 07:10
a znasz liczby, do ilu osób trafił (widzę, że filmik jest na fb, ale nie mogę go odnaleźć) i gdzie był prezentowany (fb, yt, ...)? nie rozumiem o co chodzi z tą opozycją? to, że czegoś nie rozumiem i pytam się (w przeciwieństwie to nie opozycji! ;) to chyba nic złego? :) / zastanawiam się bo pokazałem film znajomym (również z nie opozycji) spoza TM i pytają "?" ten RTM trochę tłumaczy, ale skoro pojawia się "?" to chyba nie spełnił swojego celu, nikt nie powiedział ... "wpadnę do Tomaszowa"
ja
ja 10.08.2018, 08:54
Pokazywali w TVN, więc chyba do jakiejś liczby trafił:D Zazdrość to bardzo brzydka cecha:D
Serio ocenia Pan skuteczność filmu po 1 dniu jego funkcjonowania? Wszyscy mieli rzucić wszystko i jechać:D Dobre. Wie Pan jak działa reklama? Arena, Groty, Tomaszów zaistaniały w świadomości wielu nowych osób, gdy będą planować wycieczki czy weekend, może wtedy w planach uwzględnią TM. Niesamowite, że Pana znajomi, po obejrzeniu nie rzucili wszystkiego i nie przyjechali do nas. A moi np. rzucili wszystko i przyjechali. I co? Szach Mat:D
marek
marek 8.08.2018, 08:30
Pewnie ze suuuuper promocja
Super
Super 8.08.2018, 08:14
Pingwin rzadzi
Do wszystkich cieszących się z klipu
Do wszystkich cieszących się z klipu 8.08.2018, 02:40
Nie przejmujcie się Państwo negatywnymi opiniami. Narzekactwo, defetyzm jest najprostszy. Wady Tomaszowa można wymieniać w nieskończoność i tych którzy uzynili sobie z tego misje życiową nie brakuje. A i takich którzy probują zbić na tym kapitał nie brakuje.

Wykorzystanie chłodu Areny i Grot podczas uciążliwych dla każdego upałów uważam za kapitalny pomysł promocyjny! Naprawdę!

Z tej perspektywy jednodniowa wycieczka do Tomaszowa z miast województwa łódzkiego czy nawet Warszawy, jest fajnym, racjonalnym pomysłem. Wyruszając rano z Warszawy dojechać do nas można już w ciągu godziny.

Moja rodzina z wybrzeża przyjechała tylko do Tomaszowa przemierzając 300 kilometrów! Oczywiście chcieli też nas odwiedzić, ale 2 pozostałe dni wykorzystali na zwiedzanie miasta i okolic. Mój kuzyn spędzał u nas w wakacje kilkanaście lat temu kiedy groty nie były jeszcze turystycznie zagospodarowane. A mimo to ma na tyle dobre wspomnienia, że postanowił pokazać rodzinie nasze miasta. Tomaszów od tamtych czasów wypiękniał, jest porządnym europejskim miasteczkiem.
Naprawdę nie mamy się czego wstydzić.

Bo czego? Sinic w Zalewie? Pfff. Ten problem mają nawet nadmorskie kurorty.

Mój kuzyn z rodziną był również w Spale, byli nad Zalewem, byli też właśnie w grotach. Dla rodziny z dziećmi 6-10 letnimi dziećmi to naprawdę jest frajda.

Nie konkureujemy z Barceloną, Rzymem czy Krakowem, ale można u nas wypocząć przeznaczając na wycieczkę dla 4 osobowej rodziny budżet nie większy niż tysiąc złotych.

Dlaczego komuś to przeszkadza?! Do cholery!

Niektórych zakompleksionych tomaszowian tym się nie przekona, ale ja bym na nich machnął ręką.

Klip jest super, jeszcze raz za niego dziękuję!
do D.Wiśnika
do D.Wiśnika 7.08.2018, 22:59
Leć z kompem do "lekarza".
szkoda że co 4 lata
szkoda że co 4 lata 7.08.2018, 22:50
film super, i co dalej? Poczekajmy na efekt. Już mieliśmy ... dobre miejsce ... brakuje jeszcze zielonego zalewu, zimnego piwa i turysta z sakiewką do Tomaszowa przybywa na białym koniu. Może jeszcze dograją
ja
ja 7.08.2018, 23:54
akurat zalew leży poza granicami miasta. Najlepiej nic nie robić, albo pisać durne komentarze
Woj tek
Woj tek 7.08.2018, 21:36
Naprawdę super. A malkontenci niech zadadzą sobie pytanie co zrobili dla naszego miasta. Podoba mi się działania marketingowe naszego miasta. Są na wysokim poziome. Nawet większe miasta nie dają z tym rady a tu buum i taka niekonwencjonalna promocja. Chwała za to że na 2 miesiące przed wyborami nie ma przy tych działaniach obrazka w stylu "zapraszam do naszego pięknego miasta - prezydent Marcin Witko". Brawo
DD
DD 7.08.2018, 18:58
Świetny! Wreszcie ktoś pokazuje miasto z nieoklepanej nędznej perspektywy! Gratulacje!

Pozostałe