Walczyli dzielnie

  • 01.05.2017, 23:57
  • Mariusz Strzępek
Walczyli dzielnie

10-bil:

W  odmianie 10-bil nasze miasto reprezentowali Konrad Filip, oraz Michał Bąbol.

 

Zawodnikom w pierwszej rundzie wiodło się zmiennie. Filip bez problemów 5:0 pokonał Krystiana Bednarka. Michał natomiast po zaciętym pojedynku  musiał uznać wyższość Dawida Borkowskiego z Łabiszyna (4:5).

 

W rundzie drugiej Konrad Filip skrzyżował kije z Wiktorem Fortuńskim. Zawodnik przegrał swoją rywalizację 3:5, ale wciąż miał szansę na awans do najlepszej ósemki poprzez grę w repasażach

 

W drabince dla przegranych z pierwszej rundy -  Bąbol zmierzył się z Pawłem Boguszewskim. Tomaszowianin musiał uznać wyższość przeciwnika  (3:5) i pożegnać się z turniejem.

 

Podobnej drogi jak Bąbol poszedł Filip. Druga seria gier dla przegranych okazała się dla naszego zawodnika ostatnią. Konrad mimo ambitnej walki przegrał pojedynek z Szymonem Mironiem 4:5, czym odpadł z dalszej rywalizacji.

8-bil:

W turnieju ósemek obejrzeliśmy występy Konrada Filipa, oraz Krzysztofa Olejnika. Filip w pierwszej rundzie pokonał Szymona Mironia 5:3, Olejnik zwyciężył 5:4 w pojedynku z Dawidem Jachimowskim.

 

W rundzie drugiej naszym bilardzistom nie powiodło się już tak dobrze. Obaj zawodnicy doznali porażek i swojej szansy musieli szukać po lewej stronie drabinki (repasaże). Konrad Filip uległ 3:5 Adamowi Stankiewiczowi, Krzysztof Olejnik przegrał 1:5 z Arkadiuszem Brzękowskim.

 

W repasażach Olejnik stoczył bardzo wyrównany pojedynek z Pawłem Boguszewskim – niestety przegrany 4:5.

 

Konrad Filip stoczył derbową potyczkę z reprezentantem klubu  UKS Promyk Czerniewice. Górą okazał się rywal wygrywając rywalizację 5:3.

Mariusz Strzępek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe