Kolejne ulice zostaną utwardzone

  • 3.08.2018, 11:17
  • UM Tomaszów Mazowiecki
Kolejne ulice zostaną utwardzone
W tym roku miasto wyda około 2 mln zł na utwardzenie ulic płytami YOMB. Do połowy sierpnia potrwają prace na ul. Barbary, Andrzeja oraz Tuwima. Jeszcze w tym roku utwardzone zostaną ulice: Gabrysiewicza, Smolna, Północna oraz Siedmiodomki. W budżecie miasta są też zabezpieczone środki na budowę chodnika wzdłuż ul. Jałowcowej oraz Cmentarnej (od ul. Smutnej do Warszawskiej). Niebawem zakończy się weryfikacja kolejnych ulic, które zostaną utwardzone.

 

 

 

UM Tomaszów Mazowiecki
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

hydrek
hydrek 10.08.2018, 10:46
Teresy Gabrysiewicz a nie Gabrysiewicza :)
wyborca
wyborca 6.08.2018, 09:08
Czy wiadomo już z jakiego komitetu wyborczego wystartuje pan JAREK BATORSKI?
Dobrzeby było by z PiSu
Dobrzeby było by z PiSu 6.08.2018, 11:14
Na pewno kandydyjąc z komitetu Prawa i Sprawiedliwości miałby największe możliwości. Oby tak się stało. Spójny z tą partią wizeerunek, te same wartości. Kibice Widzewa w połączeniu z Platfromą... to od początku mi zgrzytało.
@Jarosław Batorski
@Jarosław Batorski 5.08.2018, 17:47
Bardzo POZYTYWNIE mnie zaskakujesz. Bardzo mi się podoba kierunek w którym zmierzasz.
Mieszkaniec Mickiewicza od urodzenia
Mieszkaniec Mickiewicza od urodzenia 5.08.2018, 11:37
Za poprzednich władz (chyba PO?) wydali kasę na zrobienie projektu budowy ulicy Mickiewicza. Nie zdążyli bo przyszły wybory, wybrali PiS no i oczywiście po co realizować projekt PO jak kasa wydana, porzucili kasa poszła w kanał(za projekt). Obiecali będzie zajebiśce i co mamy. Obecna władza PiS mówi że jak deszczówki nie zrobi na Popiełuszki to nie ruszy z budową ulic (nieważne czy asfalt czy JOMB). No i kadencja mija radny mówił że w tym roku zrobią ten duży kanał deszczówki. Minęło pół roku i coś nie widzę żeby szukali nawet wykonawcy. Ale za co częściej wysyłają spycha co równa, jeden większy deszcz i sytuacja wraca tego samego dnia. Proponuje nic nie równać i oszczędzać na budowę ulicy za 30lat( może się uzbiera i przed emeryturą jak ZUS nie zbankrutuje będzie ulica) :) Powodzenia jak widać tych ulic nawet nie planują... Chyba że liczą na 3 kadencje z rzędu ;) (życzę powodzenia i sukcesów w obiecywaniu)...
^^
^^ 4.08.2018, 21:25
Ul. Brukowa była kilkanaście razy rozkopana w celu ułożenie instalacji: elektrycznej, wodnej, kanalizacyjnej, gazowej.
Mimo zapewnień urzędników UM, do dzisiaj nie dokonano naprawy tej drogi. Każde wyjście z domu to przejście kilkaset metrów do chodnika po błocie nawet kilkunasto centymetrowym.
Najgorsze, że swoje opinie wyrażają osoby, które nigdy nie przechodzili tą ulicą (uważają się za fachowców, a mieszkają przy głównych ulicach).
zainteresowany
zainteresowany 3.08.2018, 12:23
Ciekawe czy Piastowska, Mickiewicza, Jagiellońska doczekają się utwardzenia w tym rozdaniu, czy dalej będzie kurz, szlaka, błoto i wertepy, że wstyd się przyznać kto jest gospodarzem tego zakątka – miasto, czy wieś (bez obrazy :))
Na BO
Na BO 3.08.2018, 14:35
Wymienione ulice są w projekcie Batorskiego, który jest odpowiedzialny za remont Tuwima.
zainteresowany
zainteresowany 3.08.2018, 15:18
Ok, zobaczymy czy będzie to realizowane, bo to nie pierwszy BO do którego te ulice były zgłoszone.
Oby tym razem doszło do realizacji ..
♥
3.08.2018, 14:14
Po kolei, nie wszystko naraz. Przyjdzie czas i na wasze ulice. Czy te ulice powstały w ostatnim czasie? Chyba nie. To dlaczego od chwili transformacji ustroju w Polsce nie domagaliście się, aby je doprowadzono do należytego stanu?
zainteresowany
zainteresowany 3.08.2018, 15:20
Chodzi o to, że to nie idzie "po kolei" - te ulice czekają na utwardzenie już kilkadziesiąt lat.
Domagaliśmy się - były zbierane podpisy, były pisma złożone w kancelarii UM, spotkania z Prezydentem (poprzednim) i nic poza obietnicami bez realnych działań.
Może teraz, jest nowy Prezydent i nowe nadzieje, zobaczymy ...
Każda ulica gruntowa
Każda ulica gruntowa 4.08.2018, 18:35
ma kilkadziesiąt lat. Są i starsze. Dla każdej też zbierane podpisy, ludzie wnioskować o utwardzane więc z całym szacunkiem nie jesteście wyjątkowi. Płyty powinny być ułożone w kilku osiedlch tam gdzie problemy są największe. Tak na marginesie pijesz jesieni po deszczu na Brukowa to zostawisz samochód w błocie do wiosny. Nie tylko na osiedlu Mickiewicza potrzeba utwardzonych dróg.
^^
^^ 4.08.2018, 21:11
Wielka szkoda, że na ul. Brukowej nie mieszka żaden urzędnik, radny z Urzędu Miasta lub Starostwa Powiatowego.
^^
^^ 3.08.2018, 21:33
A co z ul. Brukową bez bruku, kiedy zostanie utwardzona. Obecnie to nie jest ul. Brukowa tylko błotno - dziurawa (prawdziwy tor testowy dla samochodów).

Pozostałe