Spotkanie informacyjne Ruchu Narodowego w Tomaszowie Mazowieckim

  • 3.08.2018, 11:08
  • Joanna Sztymelska
Spotkanie informacyjne Ruchu Narodowego w Tomaszowie Mazowieckim
W czwartek, 2 sierpnia 2018 roku, w hotelu "Mazowieckim" w Tomaszowie Mazowieckim odbyło się informacyjne spotkanie Ruchu Narodowego. Organizatorem spotkania był Andrzej Fąk, pełnomocnik Ruchu Narodowego na powiat tomaszowski i celem spotkania było poinformowanie o rozpoczętym organizowaniu struktur partii w naszym mieście.

Najmniejszą struktura Ruchu Narodowego jest Koło, gdzie minimalna ilość osób, to pięć.

Ruch Narodowy jest partią polityczną. Głównym przedstawicielem i zarazem prezesem  jest poseł Robert Winnicki, a szefem struktur w Łodzi jest Rafał Gierowski.

 

 

 


"Dzisiaj odbyło się spotkanie, pierwsze, informacyjne Ruchu Narodowego. aby zapoznać uczestników z planowanym działaniem, organizacją struktur w Tomaszowie i powiecie tomaszowskim. Chciałem podziękować za udział uczestnikom i zaprosić na kolejne spotkanie, które odbędzie się we wrześniu. Termin zostanie podany w mediach lokalnych oraz na Facebook-u na stronie Ruch Narodowy Tomaszów Mazowiecki." - powiedział Andrzej Fąk, pełnomocnik Ruchu Narodowego na powiat tomaszowski.
 

Joanna Sztymelska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

do Pana Andrzeja Fąka
do Pana Andrzeja Fąka 8.08.2018, 17:48
Może w "międzyczasie" jakieś kanały komunikacji?

Z Facebookiem proszę się powaznie zastanowić i o ile obecności na nim - najlepiej w formie fanpage z niewidocznymi dla ludzi z zewnątrz profilami osob, które obserwują, o ile obecności tam nie wykluczać, to będąc na FB od razu sygnalizować czytajacym jakieś inne miejsce. Wtedy gdy profil środowiska znika, to ludzie na własnych profilach linkują informacje zewnetrzne.

Jak wszyscy widzieliśmy Facebook potrafi blokować jedynie za poglady. Prowadzony nawet zgodnie z ich regulaminem profil Marszu Niepodległości który obserwowało ponad 100 tysięcy użytkowników, zablokowali tylko po zewnętrznych zgłoszeniach. Bez analizy treści zamieszcznych na profilu!

Blogger należacy również do żydowskiego Google'a
Też potrafi usuwać blogi, ale jednak rzadziej. Jestem na tej platformie jeszcze zanim została wykupiona przez Google.

Zabookowałem na rzecz naszego środowiska adres NarodowcyTM.blogspot.com i dwa pokrewne.

Plusy:
1. Bezpłatny strona internetowa. Z możliwościami większymi niż daje więkoszść nawet płatnych usług hostingowych w Polsce w standardowym pakiecie.
2. Nic własciwie nie robiąc mamy wysoką pozycje w wyszukiwaniach Google.
3. Dość stabilny.
4. Łatwy w obsludze
5. Wśród platform blogowych rozpoznawalne rozszerzenie .blogspot.com

Minusy:
1. Blogspot.com mógłoby byc zastąpine czymś krótszym.
2. No i niestety jest to żydowska własność. No ale do publikacji infoamcji o wydarzeniach, jakiegoś manifestu dla lokalnej społecznosci myślę, że się nadaje.

Jeśli będzie Pan zainteresowany proszę o kontakt.
Przekaże hasła, przeszkole w dość prostej obsłudze.
Potrzebny nam jest jedynie laptop z dostępem do internetu. Wystarczy 1 GB.

PS hasła przekażę tylko osobiscie, muszę Pana na żywo widzieć.
Pomysł
Pomysł 8.08.2018, 02:17
Narodowcy przed II wojną światową to również Polskie Towarzystwo Gimanstyczne "Sokół" Dużo wcześniejsze od późniejszego piłsudczykowskiego "Strzelca"
Obie były później organizacjami masowymi.

Ale teraz można rownież nie koncentrować się tylko na działaności politycznej, ale też zrzeszać się na innych płaszczyznach. Jedna drużyna w koszykówkę / piłkę nożna to byłoby już coś.

Jeśli byłby to regularne spotkania, można by występować o jakieś dotacje od miasta. Czy chociaż lokal.
AK-47
AK-47 3.08.2018, 15:28
Życzę powodzenia!
Trudna robota dla odważnych
Trudna robota dla odważnych 3.08.2018, 17:29
Ja również. Ale to trudna praca. Nie dawać się wciągać w pyskówki i realizować jakąś strategie oparte jedynie na ideowości. Potencjał na pewno jest. W Tomaszowie narodowcy przed wojną byli byli bardzo silni w radzie miasta. Choć oczywiście byli sekowani.
AK-47
AK-47 4.08.2018, 19:36
Co ciekawe w Łodzi również. To daje do myślenia. Dwa miasta wielokulturowe a tu takie poparcie dla narodowców......
dd
dd 4.08.2018, 23:45
daj jakies dane weryfikowanle w sieci nt Łodzi. Dziękuję.
Andrzej
Andrzej 5.08.2018, 23:20
Ruch Narodowy jest systematycznie pomijany w oficjalnych sondażach, a przecież nawet z czystej ciekawości media mogłyby się zainteresować. Może, kiedyś. Teraz wypada robić wszystko, aby przekonać społeczeństwo do naszego programu.
Do Pana Andrzeja
Do Pana Andrzeja 8.08.2018, 02:23
Panie Andrzeju, na ciekawość postkomunistów niech Pan nie liczy. PiS był niedoszacowywany conajmniej przez 10 lat. Dopiero teraz widząc, że zakłamywanie rzeczywistości nie odbiera wyborców Kaczyńskiemu, zaczeli publikować w miare prawdziwe sondaże. Jeśli się czegoś od nich nie wymusi tego mieć się nie będzie.
A wymusić można tym co Pan próbuje robić - oddolnymi działaniami w społeczeństwie.
Ale czeka nas długi marsz.
@Andrzej
@Andrzej 6.08.2018, 12:28
Panie Andrzeju, jakiś odczyt historyka by się przydał. Najlepiej na temat Tomaszowa a przynajmniej łódzkiego.
AK-47
AK-47 5.08.2018, 21:22
Leopold Skulski- nadburmistrz Łodzi od 29 września 1917 do 22 lutego 1919.Przynależność polityczna: Narodowe Zjednoczenie Ludowe. Marian Cynarski- 24 lipca 1923 został wybrany na stanowisko prezydenta Łodzi. Przynależność polityczna: Związek Ludowo-Narodowy. I tak np. w wyborach z dn. 27
maja 1934 roku, triumfował Obóz Narodowy, który zdobył 39 z 72 mandatów w Radzie Miejskiej. Proszę wybaczyć ale nie jestem w stanie podać weryfikowalnych danych. Moje zdanie zawarte we wpisie nr 3 wynikają z ogólnych informacji uzyskanych z lektury książek o Narodowej Demokracji. Jest to wiedza jakby to powiedzieć rozdrobniona. Proszę wysłuchać wczesnych wykładów Leszka Żebrowskiego.
Dziękuję.
Dziękuję. 5.08.2018, 23:24
Martwiłem się o Ciebie. Wiem, to dziwnie brzmi, ale martwiłem. Wcześniej, przez wiele lat pojawiałes się tu codziennie.
AK-47
AK-47 6.08.2018, 14:42
Dziękuję, na szczęście niepotrzebnie! Chociaż jakiś czas temu rzeczywiście mnie zablokowali.....Nie wszystko komentuję. Bo nie w każdej sprawie mam coś do powiedzenia.
@AK-47
@AK-47 8.08.2018, 02:19
Oj nie bądź taki skromny. Większość z większości Twoich wpisów czegoś się dowiaduje, a forma w jakiej to jest napisane jest dla mnie wzorcowa.

Pozostałe