Udany debiut Mariki na pływalni 50 metrowej.

  • 11.04.2017, 21:54
  • Mariusz Strzępek
Udany debiut Mariki na pływalni 50 metrowej.
W dniach 08-09 kwietnia 2017r. w Aqua Lublin odbyły się kolejne zawody Arena Grand Prix. Jest to największy cykl zawodów pływackich w naszym kraju. Bardzo dobrze zaprezentowała się na nich tomaszowianka Marika Wieczorek - zawodniczka klubu MUKS Wiking.

To już drugi z cyklu zawodów Arena Grand Prix, na których Marika zaliczyła swoją obecność i pływała w towarzystwie czołówki kraju. Tym razem jednak były to starty na 50- metrowym basenie, na którym nasza zawodniczka dotychczas nie pływała.


Mimo tego, miniony weekend należy zaliczyć do bardzo udanych. Marika wystartowała w pięciu konkurencjach i w każdej z nich uzyskała bardzo dobre czasy.


Najlepszy okazał się występ w konkurencji 50 metrów stylem dowolnym, w którym to, z czasem 0:29.93 uplasowała się na 4 miejscu wśród 14- latek.


Czołowa zawodniczka klubu MUKS Wiking kolejny raz pokazał,a że chcieć to móc, a wszyscy ją obserwujący z niedowierzaniem patrzą na jej osiągnięcia w odniesieniu do ilości i jakości treningów jakie ma.


Idąc za ciosem Marika już szykuje się na kolejne, ostatnie w tym sezonie zawody z cyklu Arena Grand Prix, tym razem w Opolu.

 

 

Mariusz Strzępek

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (2)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Aga
Aga 12.04.2017, 17:43
Brawo Marika. Super dziewczyna, sympatyczna, mądra a do tego z pasją. Życzę zdrówka i dalszych sukcesów.

Pozostałe