Nastoletni bandyci na szkolnym boisku

  • 10.04.2017, 15:26
  • Mariusz Strzępek
Nastoletni bandyci na szkolnym boisku
Policjanci zatrzymali trzech nastolatków podejrzewanych o pobicie dwóch swoich rówieśników. Do zdarzenia doszło 8 kwietnia 2017 roku na ulicy Stolarskiej, na boisku sportowym. Trzech chuliganów najpierw zaczęło bić i kopać po całym ciele 14-latka. Podczas odciągania napastników od ich ofiary, swoją agresję przelali na chłopca, który próbował pomóc pobitemu. Sytuację zauważyło małżeństwo, które natychmiast zareagowało. Spłoszyli sprawców i powiadomili policję.

8 kwietnia  2017 roku o 15:20, na ulicy Stolarskiej trzech nieletnich sprawców pobiło dwóch 14-latków. Jak wynikało ze wstępnych ustaleń, trójka chłopców na boisku szkoły, zaczepiła 14-latka. Przewrócili go, bili i kopali po całym ciele. Kolega pokrzywdzonego, próbował odciągnąć napastników. Wtedy agresja skierowana została na niego.

 

Jadące samochodem małżeństwo, zwróciło uwagę, jak młodzi chuligani biją nastolatków. Zareagowali i zadzwonili po policję. Mężczyzna próbował zatrzymać łobuzów, niestety sprawcy uciekli.

 

Pokrzywdzonym została udzielona pomoc medyczna. Policjanci ustalili rysopisy agresywnych dzieci, po kilku godzinach były znane już ich nazwiska. Następnego dnia kilka minut po godzinie 6:00, weszli do domu najbardziej agresywnego chłopca.

 

15- latek został przesłuchany. Dwóch pozostałych napastników w wieku 14 i 16 – lat zatrzymano w miejscu zamieszkania. Nastolatkowie zostali przesłuchani w charakterze nieletnich sprawców czynu karalnego.

 

O ich dalszym losie zdecyduje sąd rodziny.

 

 

Mariusz Strzępek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Piterek
Piterek 15.04.2017, 00:28
W pełni popieram stanowisko Hannibala....
Hannibal
Hannibal 14.04.2017, 10:43
I teraz tak, te młode bydło powinno się ZUTYLIZOWAĆ! Rozumiemy się? Społeczeństwo nie potrzebuje patologii! Rodzice też powinni ponieść odpowiedzialność - jak wychowali swoje bękarty? Nauczyciele też powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności, że nie reagują na prymitywne zachowanie swoich podpopiecznych. Już ja bym tę bandę nauczył porządku - codzienny wpier...nicz kablem od prodiża na gołą du... albo kilka strzałów w głupi ryj pałą gumową to się cwel jeden z drugim kultury i poprawnego zachowania nauczy szybciej niż się wam wydaje. A gdyby nie pomagało? To jak na wstępie - UTYLIZOWAĆ to młode bydło.
emeryt
emeryt 11.04.2017, 15:54
Odpowiedź do Tomka: Co ma zdarzenie z Ul. Polnej do tego przy ul. Stolarskiej?
Pewnie rodziców tych "niegrzecznych chłopców" również bardziej bulwersują działania SM i Policji niz pobicie 14-latka...
Współczuję....
10.04.2017, 22:40
Kastracja a nie sąd rodzinny.
Tomasz
Tomasz 10.04.2017, 21:26
Żadna kamera w Tomaszowie nie działa. Z tego co wiem to cały system jest popsuty.
Tomek
Tomek 10.04.2017, 21:10
Nie jestem pewien dokładnej godziny, ale to było między 12:20 a 13:30 i jeśli gość wystawił mandat gdy byłem przy "różowej" kamienicy i dochodziłem do lokalu z Kebabem to samochód SM właśnie odjechał.
To jest 40-50 metrów? ile mi to zajęło czasu?
Może i kamera nie działa, nie wiem, nie mam wglądu do kamer miejskich, ale równie dobrze, mogło to być oko, kogoś z bloku czy kamienicy, którzy nie maja co robić w domu i patrzą przez okno i są okiem władzy.
Tomek
Tomek 10.04.2017, 20:59
No idą minusy na moje komentarze, chyba od patrolu, ale jeśli się mylę, to przecież jest monitoring czyż nie?
Może udostępni Straż Miejska filmik z monitoringu?
wio
wio 10.04.2017, 20:33
Jeśli się nie mylę to kamera na polnej nie działa odkąd spadł nadajnik na kominie wistomu
Tomek
Tomek 10.04.2017, 20:37
Dziwne, że nie działa skoro podjechał patrol z gotowym mandatem
Rysiek
Rysiek 10.04.2017, 20:32
Ja to bym złoił solidnie kuper jego ojcu, niechby się przyłożył do wychowywania spłodzonego potomka
mieszkaniec
mieszkaniec 11.04.2017, 11:59
Panie Ryszardzie używając rózgi niewiele Pan wskórasz, tutaj raczej głowa rodziny szwankuje a tę chyba trudno byłoby już naprawić. No i za taki czyn mogliby nasłać Panu prokuratora, lepiej siedzieć cicho. I obserwować...
Tomek
Tomek 10.04.2017, 20:21
W dniu dzisiejszym, zbulwersowała mnie sytuacja jaka miała miejsce przy lokalu z kebabem na Polnej.
Młodzi chłopacy, z innego miasta, stanęli autem przy kebabie, jest tam zakaz, chyba nie zauważył znaku, ale zagrożenia wielkiego tam nie było, że stanął przy lokalu.
Samochód Straży Miejskiej podjechał chwilę później, gość wysiadł, włożył gotowy mandat za wycieraczkę i odjechał.
Prowadził ten Strażnik interwencje, nie włączył sygnałów świetlnych że wykonuje jakieś czynności interwencyjne i też stanął na zakazie, powinien też zostać ukarany 100,00 zł mandatem + utrata premii czy dodatku za niestosowanie się do procedur w razie interwencji. Nie spróbował dowiedzieć się kto jest kierowcą, choć nie było to trudne, bo interwencja była, bo zobaczyli w kamerze monitoringu, po drugiej stronie ulicy. Czy to są metody, na wykazanie się, przed nowym Komendantem ? Jeśli Pan Komendant chce poprawić wizerunek Straży Miejskiej, to w ten sposób, ma kolejnych przeciwników Straży Miejskiej. Proszę sprawdzić monitoring na ul. Polnej, ok godz.13 do 13:30 Zamiast porozmawiać i pouczyć, przyjezdnego młodego kierowcę, ukarano go mandatem 100,00 zł o którym nie wiedział, dopiero jak go uświadomiłem, nie był zadowolony,na pewno mile będzie wspominał Tomaszów i naszą Straż Miejską.
Jeśli miasto, nie ma pieniędzy, to zlikwidujcie Straż Miejską, a zostanie w kasie miasta ok. 1,5 ml zł rocznie, na inne cele a mandaty, jak do tej pory, wystawią Policjanci.
10.04.2017, 22:39
Idź do komendanta, a nie tutaj z trollami gadasz.
Zibi
Zibi 10.04.2017, 20:09
A gdzie był "Animator sportu" na Orliku? Nie ma, bo nie zaplanowano pieniędzy na ich zatrudnienie.
Bartek
Bartek 11.04.2017, 14:16
Na Stolarskiej nie ma Orlika, ani boiska z prawdziwego zdarzenia. Jest tylko całkiem fajny plac zabaw.
absolwent
absolwent 11.04.2017, 16:23
To nie plac zabaw tylko Plac Apelowy pamiętający jeszcze czasy Gomułki, służyl również harcerzom i zuchom! Pokolenie dzisiejszych 50-60 latków bardzo miło wspomina naukę w tej wzorcowej szkole, wtedy istniał tam idealny porządek. A takie zajścia jak wyżej opisane były nie do pomyślenia dla uczniów i uczennic w białych i czystych kołnierzykach.
♥
11.04.2017, 18:22
Obecna szkoła na ul.Stolarskiej to szkoła nr 8. Powstała w 1964 r. Mylisz obecną szkołę ze starą szkołą nr 1, która już nie istnieje i też mieściła się na ul.Stolarskiej tylko trochę bliżej ul.Granicznej, tam gdzie obecnie są bloki TTBS-u, a kierownikiem szkoły był wówczas pan W.Niedzielski.
maruda
maruda 10.04.2017, 20:56
A gdzie na Stolarskiej jest "Orlik" bo właśnie szukam dla mnie i moich kolegów miejsca do gry w piłkę?
xmen
xmen 10.04.2017, 17:00
,,róbta co chceta,,
surowo ukarać, też rodziców
Pan Cogito
Pan Cogito 10.04.2017, 20:34
''''piszta co chceta , każdy idiota ma do tego prawo , nie ?
xmen
xmen 11.04.2017, 15:28
idiotą nazywaj siebie
na całokształt wychowania maja wpływ rodzice, tu widocznie zaniedbali prawidłowe wychowanie tego bandziorka
pokolenie róbta co chceta i bezstresowe wychowanie, wszystko w temacie
wio
wio 10.04.2017, 19:05
Rodzice będą ukarani przez ukaranie ich dziecka.Nie można kogoś karać za innych błędy!

Pozostałe