Alkohol, potknięcie, utonięcie

  • 1.08.2018, 18:59
Alkohol, potknięcie, utonięcie
Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 49-letniego mężczyzny. 31 lipca 2018r około godz. 14.30 wpadł do rzeki Pilicy w pobliżu żelaznego mostu przy ul. Kępa i utonął.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 49-letni tomaszowianin idąc brzegiem rzeki potknął się i wpadł do wody. Świadkowe zdarzenia, którzy w tym czasie wypoczywali nad wodą, widząc zaistniałą sytuację zaczęli wzywać pomocy i próbowali podać mężczyźnie gałąź, aby mógł wydostać się z rzeki.

 

Ich wołanie usłyszał inny mieszkaniec Tomaszowa, który wskoczył do wody w miejscu, gdzie wpadł 49-latek i zaczął go szukać. Po upływie około 10 minut w zakolu rzeki odnalazł poszkodowanego i wyciągnął go na brzeg.

 

Pomimo podjętej przez zespół pogotowia ratunkowego próby reanimacji nie udało się przywrócić czynności życiowych mężczyzny. Obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon. Policjanci ustalili, że 49-latek wypoczywał na rzeką razem ze znajomym, z którym spożywał alkohol. Jego kolega zasnął i nie widział co stało się z 49-latkiem.

 

W momencie zdarzenia miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają tomaszowscy policjanci pod nadzorem prokuratora. 

 

 

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe