Rocznik 2010 Akademii Piłkarskiej LV na Turnieju Widok Cup

  • 27.03.2017, 18:23
  • Mariusz Strzępek
Rocznik 2010 Akademii Piłkarskiej LV na Turnieju Widok Cup
W sobotę w Hali OSiR przy ul. Pomologicznej odbył się II Turniej rocznika 2010 , w którym wzięli udział podopieczni Akademii Piłkarskiej Las Vegas. W sumie rywalizowało 12 zespołów (w tym 2 zespoły Lechii Tomaszów), które rozegrały łącznie 62 spotkania.

 Ponad 141 zawodników i 1 zawodniczka grali w piłkę na hali OSiR! Ponad 2 razy tylu rodziców kibicowało na trybunach swoim pociechom! Brawo za siłę i wytrzymałość Dzieciaki!

 

Na poziom piłkarski nikt z kibiców nie mógł narzekać, gdyż mecze toczyły się w szybkim tempie i żaden z zawodników się nie oszczędzał. Nikt nie odstawiał nogi, nikt nie chciał stracić gola, za to wszyscy chcieli strzelać piękne bramki. I one dziś były piękne, najpiękniejsze!!!Rywalizacja naszych siedmiolatków to kwintesencja zasad „Fair Play” w sporcie. Wygrywał lepszy, skuteczniejszy, bardziej zaangażowany. Kolor butów, nazwa zespołu czy głośniejsi kibice nie mieli znaczenia – liczyła się rywalizacja i umiejętności. Grający zawodnicy sami sobie sędziowali i jak było to widać w kilku przypadkach byli nad wyraz sprawiedliwymi arbitrami.Po 5 godzinach rywalizacji przyszedł czas nagród za ciężką pracę. Nagrodę dostał każdy: Zawodnik… trener… młodzi sędziowie… Oliwia Gajda jako jedyna dziewczyna w Turnieju.. oraz Rodzice i Kibice zgromadzeni na trybunach. Zawodnicy i trenerzy dostali wielkie torby z upominkami, medale, dyplomy i puchary. Rodzice i kibice podziękowania i uśmiechy swoich dzieci, które grał zawsze na 100%. Radości było naprawdę dużo. BRAWO!!W Turnieju wzięły udział następujące zespoły:
1. Widok "A"
2. Widok "B"
3. Widok "C"
4. AF Widzew Łódź z Brzezin
5. FA Piaseczno
6. UKS 12 Włocławek
7. Lechia Tomaszów "A"
8. Lechia Tomaszów "B"
9. Boruta Zgierz
10. Włókniarz Zgierz
11. Mały Jeziorak Iława
12. Soccer Kids Łowicz

 

Zawodnicy Lechii A, którzy występowali w Turnieju:

Natan Kruś, Michał Szymańczyk, Alex Matera, Oliwier Ślązak, Maciek Miniak, Marcel Ronek, Damian Piwowarski, Jakub Krawczyk, Jakub Opala, Wojciech Woźniak

 

Zawodnicy Lechii B:

Mikołaj Czajkowski, Dawid Piekarski, Wiktor Zaskórski, Kostek Jurkiewicz, Jakub Grabowski, Łukasz Grudziński, Oliwier Kaczor, Jakub Kowalski, Adam Maciejewski, Filip Rybak, Śliwiński Nataniel, Franciszek Puchowicz.


Wielkie brawa dla dzieciaków! Trenerami rocznika 2010 są Konrad Wójciak i Magdalena Kapała.

Mariusz Strzępek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mama
Mama 28.03.2017, 08:16
Chłopcy grali super.

Pozostałe