Narkotykowy diler w rękach Policji

  • 10.03.2017, 20:16
  • Mariusz Strzępek
Narkotykowy diler w rękach Policji
9 marca 2017 policjanci wydziału kryminalnego tomaszowskiej komendy zatrzymali 31-latka, u którego w trakcie przeszukania mieszkania oraz pomieszczeń gospodarczych znaleziono prawie 554 gramów mefedronu.

[reklama2]

 

Policjanci z Wydziału Kryminalnego podejrzewali, że 31-letni mieszkaniec Tomaszowa Mazowieckiego może posiadać narkotyki.

 

9 marca 2017 roku o godzinie 12:40, z nakazem przeszukania weszli do mieszkania podejrzewanego, gdzie ujawnili schowane w różnych skrytkach zawiniątka z narkotykami.

 

W mieszkaniu oraz w pomieszczeniach gospodarczych łącznie zabezpieczono ponad 0,5 kg narkotyków.  Mężczyzna został zatrzymany, nie był w przeszłości notowany. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

 

10 marca miejscowa prokuratora miała zadecydować, jaki środek zapobiegawczy zastosować.

 

Mariusz Strzępek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mieszkaniec
Mieszkaniec 18.03.2017, 04:23
Po mefedron,pigułki i inne prochy zapraszamy na Niebrów, Aleje Piłsudskiego, Polną oraz Mazowiecką. Przykre jest to że uczciwy człowiek musi ciężko pracować aby legalnie zarobić na rodzinę,mieszkanie,podatki, ogółem życie a diler zarabia dziesiątki tysięcy miesięcznie na czyimś nieszczęściu, uzależnieniu.
hahaha
hahaha 13.03.2017, 19:34
No, wiecie co zrobili dilerowi?, ja wiem. WYPUŚCILI GO.... WSTYD jakich mało.
Małe dziecko latało po domu z mefedronem pochowanym po szafkach, matka niewinna i ojciec też.
BRAWO TOMASZOWSKA POLICJO
Ja
Ja 13.03.2017, 12:49
Na placu sprzedaja,w galerii-wiem to od dzieci.A dilerek z I LO Norbercik?Caly Tomaszów zna.Dyrekcja nie wie?Tatus ponoc niezle zaplacil ,zeby synek nauke kontynuowal
hihot
hihot 12.03.2017, 16:08
zatrzymali dilera ? buahahahha ,przeciez będą musieli go wypuścić gdyż handel tym gównem jest legalny,a jak ktoś nie wierzy to sami sie przekonacie hahahah,odtrąbiono sukces,ale trzeba bedzie go jeszcze przeprosić hahahhha.
Obserwator
Obserwator 11.03.2017, 20:44
Nareszcie coś drgnęło w tym temacie. Zastanawiające, że tak opieszale działają nasi stróże prawa. Nie widzą czy nie chcą widzieć, co dzieje się w mieście po zmroku. Ilu jeszcze młodych ludzi pozwoli cwanym dilerom założyć pętlę na szyję i zrobić z nich lataczy po Tomaszowie i okolicach? Wsadzić gościa i jego pomocników!
ja
ja 13.03.2017, 12:56
Nie pojmuje wlasnie ,jak to jest mozliwe,ze policja zgarnia pijaczków a nie zajmie sie porzadnie tym OGROMNYM,strasznym problemem w naszym miescie.To,co opowiadaja mlodzo ludzie...,gdzie i co mozna kupic,ze wlasciwei wszedzie to głanop jest dostepne,nawet w szkolach handluja marychą.A co robia szkoly,jakies programy?Spotakania ze specjalistami? Testy mialy byc? Trzeci rok podpisuje zgode jako rodzic i gdzie te testy???One dopiero by ujawnily prawde.
Cinek
Cinek 11.03.2017, 17:40
Dożywocie mu dać.Pod samochodówkę też wyłapać dziadostwo. Jak się nie mylę to starą srebną audicą.
Mati
Mati 11.03.2017, 09:38
A skad portal ma informacje ze to byl diler ? Skoro jest napisane nawet na stronie policji ze grozi mu do 3 lat to chyba za handlowanie grozi wiele wiecej prawda ?
Dość....
Dość.... 11.03.2017, 08:33
Brawo,proszę jeszcze zlikwidować dilerów z Gimnazjum nr 7,zresztą nie tylko tam.

Pozostałe