Karnet na Lechię + upominek

  • 10.03.2017, 19:19
  • Sport.TM
Trwa oficjalna sprzedaż karnetów na rewanżową rundę wiosenną I grupy III ligi na stadionie przy ulicy Nowowiejskiej. Każdy sympatyk ma okazję zakupić abonament na mecze Lechii Tomaszów Mazowiecki w roli gospodarza, a dodatkowo otrzyma niezwykły kibicowski upominek.

Cena karnetu obejmująca osiem meczów rundy wiosennej wynosi 80 złotych. Dodatkowo abonament uprawnia do bezpłatnych meczów pucharowych. Do każdego karnetu każdy sympatyk zielono-czerwonych otrzyma koszulkę kibica i kalendarz Lechii na 2017 rok.

 

Karnety można nabywać od poniedziałku do piątku w Sekretariacie Klubu w godzinach pracy biura. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: (44) 725 25 73. Zapraszamy do zakupu i wspierania na trybunach naszej drużyny przez całą rundę wiosenną.

 

 

Trwa oficjalna sprzedaż karnetów na rewanżową rundę wiosenną I grupy III ligi na stadionie przy ulicy Nowowiejskiej. Każdy sympatyk ma okazję zakupić abonament na mecze Lechii Tomaszów Mazowiecki w roli gospodarza, a dodatkowo otrzyma niezwykły kibicowski upominek.

Cena karnetu obejmująca osiem meczów rundy wiosennej wynosi 80 złotych. Dodatkowo abonament uprawnia do bezpłatnych meczów pucharowych. Do każdego karnetu każdy sympatyk zielono-czerwonych otrzyma koszulkę kibica i kalendarz Lechii na 2017 rok.

Karnety można nabywać od poniedziałku do piątku w Sekretariacie Klubu w godzinach pracy biura. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: (44) 725 25 73. Zapraszamy do zakupu i wspierania na trybunach naszej drużyny przez całą rundę wiosenną.

- See more at: http://lechia1923.pl/ruszyla-sprzedaz-karnetow-na-runde-wiosenna/#sthash.QeWSje02.dpuf
Sport.TM

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Rks
Rks 11.03.2017, 14:20
Też mi "promocja".Potrzebuj ą ewidentne marketingowca.Lechia ma u siebie 8 spotkań,więc żadna to rewelacja skoro bilety są po 10 zł,wystarczy że komuś coś wypadnie i nie pójdzie na jeden mecz i już w plecy.Zwłaszcza,że w dodatku obracają całą kasą.

Pozostałe