Marika na Arena Grand Prix Polski w Kozienicach

  • 19.02.2017, 17:42
  • Mariusz Strzępek
Marika na  Arena Grand Prix Polski w Kozienicach
Nasza utalentowana zawodniczka MUKS Wiking w dniach 18-19 lutego wystartowała w Grand Prix Polski na pływalni w Kozienicach gdzie startowała czołówka pływaków z całej Polski.

[reklama2]

Marika Wieczorek pojechała do Kozienic sprawdzić swoją formę przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski, które odbędą się wkrótce w Lublinie.

 

Należy zaznaczyć że zawodniczka jest w okresie ciężkich przygotowań do MP a pomimo to zaliczyła bardzo udane starty i pobiła swoje rekordy życiowe. Na dystansie 100 m stylem dowolnym (kraul) uzyskała czas 1.04.18 a na 50 m tym samym stylem uzyskała czas 29.27.

 

Płynęła także 200 m, 100 m i 50 m stylem grzbietowym oraz 200 m stylem dowolnym.W opisywanych zawodach startowali najlepsi pływacy naszego kraju. Tomaszowianka godnie reprezentowała nasze miasto i za swoje najlepsze starty uzyskała 1456 pkt. co dało jej 15 miejsce w kategorii kobiet 14 lat.

 

Z niecierpliwością czekamy na początek marca kiedy to Marika Wieczorek oraz Adrianna Kapała będą reprezentowały nasze miasto na Mistrzostwach Polski.

 

 

Mariusz Strzępek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe