Wariat czy rasista?

  • 08.01.2017, 13:11
  • Mariusz Strzępek
Tomaszowscy policjanci zatrzymali 22 letniego mężczyznę, który uszkodził cztery szyby w jednym z lokali gastronomicznych przy ulicy Jana Pawła II w Tomaszowie Mazowieckim. Straty wyceniono na 5 tysięcy złotych. Przyczyną wandalizmu miały być myśli samobójcze, które nawiedziły nietrzeźwego mieszkańca naszego miasta.

Do zdarzenia doszło w piątek 6 stycznia.  Tomaszowscy policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego. Według przekazanej dyżurnemu informacji miał on mieć myśli samobójcze.

 

Mundurowi szybko  zjawili się we wskazanym mieszkaniu. W jednym z pokoi zastali nietrzeźwego mężczyznę. Policjanci zauważyli że ma zakrwawione ręce.  Okazało się jednak, że rany nie były efektem samobójczego samookaleczenia, ale chuligańskiego wybicia szyb w jednym z lokali gastronomicznych. 
 

Funkcjonariusze powiązali zakrwawione ręce z wcześniejszą informacją o uszkodzeniu szyb  w pobliskim lokalu gastronomicznym i zatrzymali podejrzewanego. 

 

22-latek miał w organizmie ponad dwa promile alkoholu. Został odstawiony  do Tomaszowskiego Centrum Zdrowia a po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut uszkodzenia mienia.

 

Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

[reklama2]

 

Mariusz Strzępek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jimmy
Jimmy 15.01.2017, 22:25
Jeśli go naszły myśli samobójcze, to mógł przywalić w swój głupi łeb - raz a dobrze - zamiast wszczynać demolkę.
Ojej...
Ojej... 11.01.2017, 22:00
Polska to ksenofobiczny kraj, bo człowiek zdemolował kebab? W Niemczech takich incydentów jak w Tomaszowie było ostatnio 800!I co?I nic a tu wielkie hallo.
Tomaszowianin
Tomaszowianin 09.01.2017, 14:30
To był kelner tamtego lokalu może nieporozumienie z szefem czy coś w tym stylu ale żeby takie rzeczy???? Wstydź sie chłopaku wyglądałeś na normalnego gościa jak widać pozory mylą....
he-man
he-man 09.01.2017, 08:58
Tytuł tylko po to aby wywołać sensację. Nawet nie podali, że właścicielem lokalu jest murzyn (wtedy chociaż tytuł miałby co do czego). A z tego wynika, że zwykły jełop po alkoholu stał sie odwazny i poszedł wyżyć się na szybach wystawowych.
ateista
ateista 09.01.2017, 08:00
@6 i @8 - na pewno macie kogoś z rodziny albo znajomego, który pracuje w Anglii, Irlandii, Danii, etc; i teraz weżcie pod uwagę zakute pały, że o nich autochtoni myślą dokładnie to samo co Wy o "ciapatych".
Nacjonalista
Nacjonalista 09.01.2017, 13:58
A czy ty - tępa dzido, potrafisz rozumieć to co się do ciebie i tobie podobnym mówi? Nikt normalny nie powie nic złego na obcokrajowców którzy normalnie pracują, zatrudniają, płacą podatki a przede wszystkim nie wpychają się ze swoimi przekonaniami religijnymi do kraju w którym obecnie przebywają!
I tak, mam wielu znajomych za granicami kraju którzy jeszcze parę lat temu myśleli jak i ty, natomiast teraz przejrzeli na oczy i zaczynają trzeźwo patrzeć na to co się dzieje.
Całe dzielnice muzułmańskie do których typowy anglik nie ma wstępu. Dzielnice z 90% bezrobociem a reszta na socjalu Takich obcokrajowców chcesz we własnym kraju tępy ateisto?
Sam jem często "u chińczyka" czy tortille u "ciapatego" i dopóki siedzą sobie w tych budkach nie włażą buciorami w moje życie to niech sobie tu siedzą i nic mi do tego.
Co to za artykuł?
Co to za artykuł? 09.01.2017, 07:41
Brawo panie profesorze! Jestem identycznego zdania.
Burak cyfrowy
Burak cyfrowy 09.01.2017, 07:06
Pewnie nie lubi skośnookich i kebaba. Ale lubi sok z kartofli i chmielu.
prof. Powsinoga, herbu Zerwipludry
prof. Powsinoga, herbu Zerwipludry 09.01.2017, 06:16
O, widzę, że nowomowa ma się doskonale! Słówko "rasizm" pełni rolę wytrycha, daje możliwość użycia innych, powiązanych niejako, z procederem. Ja jestem rasistą i czuję się z tym doskonale a rzeczywistość pokazuje, że mam rację - starczy spojrzeć na wydarzania w Europie Zachodniej. Nie przepadam za murzynami, żółtymi i ciapatymi - nikt, absolutnie nikt, nie zabroni mi ww nie lubić i nikt mnie nie zmusi do zmiany opinii. Mam swoje powody, dla których tych grup nie darzę sympatią - nie są to jakieś absurdy w stylu "czarny to śmierdzi" albo "żółci nas zaleją". Po prostu, są to ludzie z innego kręgu kulturowego, którzy nie rozumieją naszego i nie maja zamiaru tego zmieniać. O ile żółta rasa jest w miarę akceptowalna (bo pracują, bo są generalnie uczciwi - głównie ci, co przyjeżdżają) to czarnych i ciapatych nie akceptuję z automatu. Jak się komuś nie podoba to, co napisałem to niech się spakuje i wypier...nicza do Afryki czy innego Bantustanu i tam razem z murzynami i ciapatymi oddawać cześć obrzezaniu kobiet, mordowaniu za noszenie sukienki czy homoseksualizm. Mam potężny ubaw z bandy troglodytów, którzy mienią się antyrasistami - dajcie mi godzinę z tymi bałwanami a udowodnię, że i oni są uprzedzeni! Wszyscy jesteśmy! A jak ktoś mówi, że nie ten łże. Jak pies..
pat
pat 08.01.2017, 22:48
zolty lotos
jedzący
jedzący 08.01.2017, 20:04
wie ktoś moze jaki to lokal?
Silv
Silv 08.01.2017, 15:23
Gdzie w tekście jest informacja o tym przez kogo prowadzony jest lokal ? Skoro mowa w tytule o rasizmie...
Czy jeśli zostanie zniszczony lokal Kowalskiego to jest wandalizm ? ale jeśli już to samo spotka obcokrajowca to od razu rasizm ??
Co to za artykuł?
Co to za artykuł? 08.01.2017, 14:35
Od razu rasista! Zwykły napity wandal. Już do końca was pokręciło.. Niedługo nie będzie można się źle spojrzeć na jakiegoś obcokrajowca bo zarzucicie rasizm.
Seba
Seba 08.01.2017, 13:43
Jedno nie wyklucza drugiego...

Pozostałe