Sługi Boże w cyklu "Kultura Dostępna"

  • 2.01.2017, 12:40
Sługi Boże w cyklu "Kultura Dostępna"
Zapraszamy na kolejny seans z cyklu "Kultura Dostępna". Jak zwykle mamy bezpłatne wejściówki dla naszych czytelników. Spieszcie się, boo jak zawsze... kto pierwszy ten lepszy

Z wieży wrocławskiego kościoła rzuca się młoda Niemka. Śledztwo prowadzi doświadczony komisarz Warski. Ku jego niezadowoleniu do sprawy zostaje przydzielona także Ana Wittesch - niemiecka policjantka o polskich korzeniach. Warski nie wie, że Ana przyjechała do Wrocławia prowadzić jeszcze inne, tajne dochodzenie. Wkrótce okazuje się że do Wrocławia przybywa także wysłannik Watykańskiego Banku dr.Kuntz.

Co łączy samobójstwo niemieckiej studentki, tajne śledztwo Any Wittesch i przyjazd wysłannika z Watykanu? Zanim zagadka zostanie rozwiązana komisarz Warski i Ana Wittesch muszą nauczyć się współpracować i wzajemnie sobie zaufać. Tymczasem z wieży wrocławskiego kościoła rzuca się kolejna dziewczyna.

 

http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/7736/Slugi-Boze

 

W ramach kolejnej, już VI edycji projektu Kultura Dostępna dnia 5 stycznia o godzinie 18:00, w kinie HELIOS w Tomaszowie Mazowieckim zagramy dla Państwa film „Sługi Boże”. Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe