Lokatorzy otrzymali klucze do wyremontowanych mieszkań

  • 30.12.2016, 19:38
Lokatorzy otrzymali klucze do wyremontowanych mieszkań
Tomaszowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego zakończyło przebudowę i modernizację kamienicy przy ul. Świętego Antoniego. Jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia nowi lokatorzy otrzymali klucze. Wartość inwestycji to ponad milion zł.

[reklama2]

Kamienica przy ul. Św. Antoniego 28B została przebudowana i wyremontowana. W ramach prac wymieniono okna na PCV, wykonano kanalizację deszczową, a wszystkie mieszkania i lokale usługowe wyremontowano. Dodatkowo zagospodarowano teren wokół kamienicy. 

W wyremontowanej kamienicy zamieszkało 8 rodzin.  W budynku dostępne są również 2 lokale usługowe. Klucze do nowych mieszkań wręczyli tomaszowianom prezydent Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko i prezes Tomaszowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Lucyna Zyberyng.  

Wartość inwestycji to ponad milion złotych. Tomaszowskie Towarzystwo Budownictwa otrzymało 488 tys. zł pożyczki z środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, która w przyszłości może zostać umorzona.

 

 

 

 
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Adam
Adam 31.12.2016, 22:01
To ja bym prosił Pana Prezydenta jak taki życzliwy aby zainteresował się tym co się dzieje naprawdę w TTBS i zapytał czemu Pani Prezes odmówiła zwrotu pieniędzy mieszkańce Tomaszowa. Pieniądze te TTBS pobrał bezprawnie każąc spłacić zadłużenie za poprzedniego najemce pomimo tego że mieszkanie było przydzielone z zasobów TTBS a lokatorka była przeprowadzona przymusowo ponieważ kamienicę w której mieszkała sprzedano nie pytając lokatorów o zdanie. Więc najwyższy czas zacząć chwalić się też tymi złymi decyzjami.
♥
1.01.2017, 12:29
To sprawa dla sądu, a nie dla Pana Prezydenta. Założyć sprawę w sądzie i osoba pokrzywdzona przy pomocy adwokata (może poprosić sąd o adwokata z urzędu http://prawniczafirma.pl/komu-...at-urzedu/ ) z pewnością ją wygra i dostanie zwrot kasy wraz z odsetkami.
. .z całą dobrą apolityczną - intencją ...
. .z całą dobrą apolityczną - intencją ... 31.12.2016, 14:36
... to trochę wygląda tak , że jedni mają dużo szczęścia , a inni nie. Cóz ma powiedzieć wielu i jak się czuć , ,kiedy są w stadzie głodni , a inni karmieni rarytasami . Powiem tyle : nie rozumiem tylu rzeczy , a bardzo bym chciał je pojąć , dlatego jestem wciąż głupi , ale nie aż tak głupi ,żeby nie odróżniać : jak mam pomagać , ile pomagać , komu pomagać ,jak podzielić sprawiedliwie , a na końcu chyba ,,siądnę,, sobie ,bo nie mam już zdrowia,. ...podsumuję powyższe zdjęcie pewnym domniemanym wyobrażeniem zadając pytanie : Jakby Banksy to przetransformował i ukuł w dzieło do zamieszkania dla wszystkich.
kiki
kiki 30.12.2016, 20:24
Otrzymali klucze nowi lokatorzy...a co z poprzednimi lokatorami ?....
Dlaczego ich rugowano i uniemożliwiono powrotu do swoich mieszkań ?
Mafia mieszkaniowa w tym zadupiu czy jakieś inne machinacje, nie zrozumiałe dla normalnego samorządnego społeczeństwa?...
Zawsze po remontach mieszkańcy wracali do zajmowanych siedzib !!!

Pozostałe