Ogłaszamy Wielkie Święto Kina!

  • 7.12.2016, 14:02
Ogłaszamy Wielkie Święto Kina!
W najbliższy weekend, w dniach 10 - 11 grudnia, odbędzie się Wielkie Święto Kina! Wydarzenie jest organizowane już po raz trzeci we współpracy z Polskim Instytutem Sztuki Filmowej w kinach w całej Polsce.

[reklama2]

Z tej okazji bilety na wszystkie filmy będą dostępne w wyjątkowej cenie. Widzowie zapłacą tylko 12 zł za dowolnie wybrany seans! Ambasadorami tegorocznej edycji Święta Kina są Agnieszka Więdłocha i Maciej Zakościelny.

 

Święto Kina ma na celu promocję kinematografii i propagowanie oglądania filmów na dużym ekranie. To wyjątkowy dzień, kiedy kina w całej Polsce wspólnie świętują oraz oferują bilety w atrakcyjnych cenach. Wszystkie kina biorące udział w Święcie Kina obniżą ceny biletów na wszystkie filmy podczas najbliższego weekendu do 12 zł (przy seansach 3D obowiązuje dopłata za okulary).

 

W ramach promocji polskiej sztuki filmowej, w każdym z kin wielosalowych jedna z sal będzie poświęcona tylko filmom polskiej produkcji. Kampania współfinansowana jest przez Polski Instytut Sztuki Filmowej. 

 

 

Święto Kina - kultura w zasięgu ręki! Zapraszamy na seanse.

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe