Warsztaty "Muzyka i śpiew" w MCK-u, filia DOK

  • 11.07.2018, 10:39
  • Joanna Sztymelska
Warsztaty "Muzyka i śpiew" w MCK-u, filia DOK
W każdy wtorek i środę, w lipcu 2018 roku, w godzinach 10.00-12.00 Miejskie Centrum Kultury, filia Dzielnicowy Ośrodek Kultury w Tomaszowie Mazowieckim, zorganizowało dla chętnych dzieci wakacyjne warsztaty.

 

 

W ubiegłym tygodniu były to zajęcia, które poprowadził Tadeusz Lubicki, instruktor MCK-u zatytułowane były „Formy zabawowe w terenie”.
We wtorek, 10 lipca 2018 roku, warsztaty muzyczne zatytułowane "Muzyka i  śpiew" poprowadziła Beata Niedzielska, instruktor, ale też uznana wokalistka. Udział w spotkaniu wzięły zarówno dzieci i młodzież, która ma już pewne sukcesy artystyczne w śpiewie czy tańcu, ale były tez osoby, które pierwszy raz zmierzyły się z tą formą, które wolały przyjść do DOK-u spędzić aktywnie czas niż nudzić się w domu.
Na początek wszyscy uczestnicy zajęć przedstawili się. Powiedzieli ile mają lat i czy udział w warsztatach muzycznych jest ich pierwszym doświadczeniem. Beata Niedzielska rozpoczęła zajęcia od nauki oddechu. Następnie wszyscy uczyli się słów piosenki, którą przygotowała do wspólnego wykonania.

 

 

 

 

 

 

W przyszłym tygodniu MCK zaprasza na warsztaty teatralno-plastyczne „Zabawa w teatr”  poprowadzi Iwona Jabłońska, a za trzy tygodnie „Bańkowo-balonowe zabawy animacyjne” z Pauliną Rek.

Joanna Sztymelska

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe