Nasi siatkarze wciąż niepokonani

  • 21.11.2016, 16:20
  • Mariusz Strzępek
Nasi siatkarze wciąż niepokonani
Mecz wyjazdowy Lechii przeciwko SPS Dragon Dobre był okazją do sprawdzenia formy zawodników, którzy rzadziej w ostatnim czasie występowali w pierwszym składzie.

[reklama2]

Trener Tomasz Migała dał odpocząć kilku zawodnikom ze składu podstawowego. Wyjściowa szóstka prezentowała się następująco: Rafał Obermeler, Mariusz Pruski, Damian Migała, Patryk Laskowski, Patryk Kucharski i Michał Cymerman. Na zmianę z powracającym po kontuzji do pierwszego składu Jakubem Guzem grał Daniel Reszka. Lechia zagrała tym razem na dwóch libero, więc na parkiecie pojawił się również Szymon Szewczyk.

 

Set pierwszy to całkowita dominacja Lechii. Po 18 minutach na tablicy widniał wynik 25:14 dla Lechii. Mimo, że dwa pozostałe sety miały inne oblicze, to jednak Lechia pewnie wygrywała końcówki do 21.

 

W ataku świetnie zaprezentowali się Daniel Reszka i Damian Migała. Bardzo dobry występ zaliczył również środkowy Lechii – Rafał Obermeler, który zapisał na swoim koncie 7 skończonych ataków i 11 bloków.

 

Zespół z Dobrego obecnie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli grupy 3 II Ligi, Lechia natomiast, bez straty seta , pozostaje liderem z 27 punktami na koncie.

 

- Uważam, że zagraliśmy poprawnie, a co najważniejsze daliśmy odpocząć naszym kolegom grającym regularnie. Osobiście cieszę się, że mimo błędów osobistych zagrałem dobrze i pomogłem drużynie. Kolejna wygrana 3:0 bardzo nas cieszy - mówi Daniel Reszka (przyjmujący).

 

Podobnie komentuje  Damian Migała (atakujący) - Cieszę się, że dostaliśmy szansę. Czeka nas jeszcze sporo pracy.

 

Z kolei Jakub Guz (przyjmujący) nie jest zadowolony z postawy drużyny na boisku cieszy się jednak z trzech punków, które przyjadą do Tomaszowa.

Lechia w składzie: Bartłomiej Neroj (k), Michał Mysera, Maciej Janikowski, Michał Cymerman (l), Jakub Guz, Mariusz Pruski, Rafał Obermeler, Patryk Kucharski, Patryk Laskowski, Szymon Szewczyk (l), Damian Migała, Daniel Reszka, Mikołaj Kubryn, Bartłomiej Pająk.

Sztab: Tomasz Migała, Bartłomiej Rebzda, Andrzej Zając, Wojciech Dębiec

Mariusz Strzępek

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe