Kawaleria mistrzem rundy jesiennej

  • 18.11.2016, 14:10
  • Sport.TM
Kawaleria mistrzem rundy jesiennej
Zakończyła się runda jesienna piotrkowskiej Klasy "A". Po trzynastu kolejkach ligowych mistrzem rundy została tomaszowska KAWALERIA.

[reklama2]

Wojskowi zmagania tego sezonu rozpoczęli od drugiej kolejki, gdyż w pierwszej zespół pauzował. Inaugurację ligową  zespół rozegrał  na obiekcie ze sztuczną nawierzchnią położonym przy ulicy Nowowiejskiej. Klub podejmował Błysk Aleksandrów. Nie była to miła wizyta dla drużyny gości, gdyż Błysk szybko stracił blask i po 90 minutach mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 5:0.

 

Pierwszy mecz wyjazdowy w Czarnocinie Kawaleria przegrała 1:2.

 

W kolejnych tygodniach Tomaszowianie zaliczyli passę trzech zwycięstw bez utraty gola,  strzelając ich aż dziesięć. Po 6 kolejkach WKS plasował się na trzeciej pozycji.

 

W siódmej serii gier "Wojskowi" doznali drugiej i jak się okazało ostatniej porażki w pierwszej części sezonu. Przegrana w Radzicach 0:1 nie zmieniła jednak naszej pozycji w tabeli.

 

Ciekawie zapowiadała się rywalizacja w ósmej kolejce z WOY Bukowiec. Pojedynek zakończył się deklasacją Kawalerii, która wygrała z byłym zespołem Marcina Mireckiego 11:0!.

 

W 9 kolejce WKS zremisował bezbramkowo w Przygłowie z Luciążanką.

 

 

 

 

 

 

Sport.TM
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe