Tiry poza miasto - kolejny protest

  • 09.11.2016, 22:54
  • Mariusz Strzępek
Tiry poza miasto - kolejny protest
Protest mieszkańców ulic Szczęśliwa, Spalska, Mireckiego w Tomaszowie Maz.

W imieniu mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego informujemy Państwa,iż na dzień 17 listopada 2016 roku,na godzinę 16,00 zaplanowaliśmy protest na ulicy Szczęśliwej przy skrzyżowaniu z ulicą Nadrzeczną .

 

Protest polegał będzie na spacerach po pasach. Będzie trwał godzinę. Przypuszczalnie weźmie w nim udział około 50 osób. W tym czasie planujemy nie przepuszczać żadnych pojazdów mechanicznych poza uprzywilejowanymi.

 

Protest jest efektem braku reakcji władz samorządowych wszystkich szczebli na postulaty mieszkańców dotyczące wyprowadzenia ruchu ciężkich pojazdów poza granice miasta Tomaszowa Mazowieckiego. Do tej pory blokowaliśmy drogę powiatową.

 

Tym razem postanowiliśmy zaprotestować na drodze wojewódzkiej nr 713. Nasza walka o godne życie trwa od 2003 roku. Jak widać z marnym skutkiem. Tłumaczenia,że wiele miast w Polsce jest w podobnej sytuacji nas nie satysfakcjonuje. W związku z tym informujemy,że będziemy protestować aż do skutku.



Z poważaniem przewodnicząca Rady Osiedla Gustek Mieczysława Goździk.

[reklama2]

 

Mariusz Strzępek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Obserwatorka
Obserwatorka 18.11.2016, 14:14
http://lodz.tvp.pl/27772426/pr… brawo mieszkańcy ulicy Szczęśliwej w Tomaszowie Maz oby tak dalej.
Rafał G
Rafał G 16.11.2016, 14:19
Zapraszam wszystkich jutro od 16 do 17 na protest musimy powiedzieć tiry poza miasto .
Justyna
Justyna 14.11.2016, 21:57
Brawo Rafał i reszta mieszkańców dzielnicy Gustek oby tak dalej.
S74
S74 14.11.2016, 19:42
Czyli wniosek taki że gdyby była ekspresówka z Łodzi do Kielc przez okolice Tomaszowa to mieszkańcy by zyskali, kierowcom ciężkich pojazdów jeździło by sie lepiej i szybko można byłoby dojechac do Łodzi na studia i do pracy albo na zakupy...czyli jest rozwiązanie!!!!!!!!!!!! po co wszyscy mają sobie do gardeł skakać!!!!
Karol
Karol 12.11.2016, 10:51
Władzo Tomaszowa Maz obudź się wreszcie ! Daj tym ludziom żyć normalnie ! Współczuję mieszkańcom ale bez walki chyba się nie obędzie ! Trzymam za Państwa kciuki aby problem został rozwiązany !
Rafał G
Rafał G 11.11.2016, 21:55
Sprostowanie do tematu to jest droga powiatowa w 713 nie wojewódzka pozdrawiam.
Obserwatorka
Obserwatorka 11.11.2016, 15:57
To zamieszkaj na tej ulicy co ci ludzie i zmienisz zdanie.
Robert
Robert 11.11.2016, 17:36
Pracuj jako kierowca zawodowy,prowądzy ciężkie zestawy ciężarowe,wtedy zmienisz zdanie.Ten kierowca,ciężko pracuje,aby zarobić na utrzymanie domu,rodziny itp.Taki kierowca nie wchodzi Ci z butami do pracy i Ci jej nie utrudnia.Nie dość,że kierowcy mają rygorystyczne przepisy dotyczące czasu pracy,to jeszcze muszą użerać się z takimi ludźmi jak Ci protestujący,którzy nie mają nawet odrobiny pojęcia o zawodzie kierowcy ciężarówki.Idźcie blokować zarządy dróg,a nie będziecie utrudniać pracę ludziom,którzy i tak już mają ciężko przez rygorystyczne przepisy i władze,która robi wszystko,żeby utrudnić życie kierowcy.
Kierowca
Kierowca 11.11.2016, 15:39
Nie mają co robić za pracę się wziąść a nie blokować drogi!!! Każdy za blokowanie po 500 zł powinien dostać. Co kierowcy są winni czy Kierowcy idą do pracujących i przeszkadzają w pracy? Ludzie zastanówcie się najpierw debilizm
szofer
szofer 10.11.2016, 16:33
A podatek od srodków transportowych to gdzie sie podział dwa mosty po 30 ton w 21 wieku w takim miescie to kpina grak obwodnicyc smiech ale galeria jest.Cieżarówki są i bedą nie ma szans na zycie bez nich tylko ułatwcie im przejazdy im tez nie jest milo jechac przez cale miasto gaz hamulec gaz hamulec pilnowac by nie przejechac pieszego rowezysty itp.Z pieniedzy jakie placa firmy transportowe w tomaszowie tj 3500pln za zestaw ciagnik plus naczepa wybodowano by juz kilka obwodnic i mostów u nas szef ma 50 pojazdow z czego ok 40 placi podatek w tomaszowie to daje ok 140000pln rocznie a ile jest firm w tm? Setki zadam pytanie Gdzie ta kasa ??? 500+ :)
org
org 10.11.2016, 16:19
Wytrwałości i prawdziwej SOLIDARNOŚCI (nie tej dudowej) życzę. Z popisiorami można wygrać tylko siłą!
Filip P
Filip P 10.11.2016, 12:31
Jestem z wami popieram ten protest oby tak dalej brawo.
kala
kala 10.11.2016, 10:47
Władze pobliskich miast takich jak: Opoczno , Piotrków, Rawa Maz., Skierniewice. Bełchatów zapewniły mieszkańcom obwodnice. Czas na Tomaszów.
Rado
Rado 10.11.2016, 09:07
To są cieżarówki,a nie TIR-y. W polskim języku,nie ma takiego słowa.Nie piszcie z błędami,bo głupio wygląda
bierzmy kase z UE
bierzmy kase z UE 10.11.2016, 08:56
Droga S74 w wariancie Tomaszowskim to rozwiązanie sytuacji dla miasta i regionu, szybkie połączenie z Łodzą i Kielcami. Większość na tym skorzysta a w mieście TIRy przestaną niszczyć jezdnię i hałasować...
JESTEM Z WAMI
JESTEM Z WAMI 10.11.2016, 07:20
I BARDZO DOBRZE. JESTEM Z WAMI !!!!
Silv
Silv 10.11.2016, 06:27
A kiedy zrobicie strajk W UM ?? rozumiem, że najlepiej aby dotknęło to zwykłych ludzi...
Ola
Ola 10.11.2016, 08:41
A co ma do tego UM!!! Przeciez nie sa zarzadca tych drog, nie moga zmienic ruchu itd! Rozumiem zenerwowanie tych ludzi, ale takie dzialanie rozmywa ich problem. Niech ida protestowac pod siedzibe ZDW albo starostwo, ktore maja realny wplw na ta sytuacje.
raf
raf 10.11.2016, 04:07
Tylko kluby nie te tiry to ciekawe co byście jedli pili i jak by wasze życie wyglądało ale tak to jest jak pani gozdzik nie ma zajęcia

Pozostałe