Bandyci pod dozorem

  • 08.11.2016, 22:57
  • Mariusz Strzępek
Policjanci z komisariatu w Czerniewicach zatrzymali mężczyzn podejrzanych o pobicie 30-latka. Byli nietrzeźwi a przy jednym z nich zabezpieczono narkotyki. Może im grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

5 listopada 2016 roku około godziny 22.20  mundurowi otrzymali wezwanie do Lubochni , gdzie miał zostać pobity mężczyzna. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że został zaatakowany przez dwie osoby.

 

Napastnicy kopali go po całym ciele. W związku z odniesionymi obrażeniami  trafił do szpitala. 

 

Policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawców. Chwilę później w rejonie sklepu zauważyli dwóch mężczyzn odpowiadających podanemu rysopisowi. Mundurowi wylegitymowali ich i przewieźli do komisariatu.

 

22 letni mieszkaniec Lubochni i towarzyszący mu 18 – latek byli nietrzeźwi. Starszy z zatrzymanych miał ponad 2 promile a młodszy  promil. Noc spędzili w policyjnym areszcie.

 

W ubraniu należącym do  18-letniego mieszkańca powiatu tomaszowskiego funkcjonariusze znaleźli 0,53 grama marihuany. Obaj podejrzani usłyszeli zarzuty pobicia, a młodszy dodatkowo odpowie za posiadanie substancji odurzających.

 

Byli w przeszłości notowani za konflikty z prawem. Prokurator zadecydował o objęciu ich policyjnym dozorem. Może im grozić kara do 3 lat więzienia.

 

[reklama2]

 

Mariusz Strzępek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe