Szczypiorniści rozpoczęli ligę

  • 24.10.2016, 21:02
  • Sport.TM
Szczypiorniści rozpoczęli ligę
Drugiego października swój nowy sezon ligowy rozpoczęli Juniorzy UKS Victora.

Rozgrywki rozpoczęliśmy od zwycięstwa 31:28 nad MKS Piotrkowianin. W swoim drugim spotkaniu nasi piłkarze ręczni przegrali we własnej 25:28 z zespołem UKS I Anilana Łódź.  Tomaszowianie wygrali pierwszą odsłonę 15:14, jednak w drugiej nie byli w stanie obronić wyniku i ta zakończyła się wynikiem 10:14.

 

Swój trzeci mecz szczypiorniści UKS Victoria rozegrali w Wieluniu. Po znakomitej drugiej połowie pokonaliśmy rywali 31:27.

 

W tabeli z kompletem trzech zwycięstw prowadzi pierwsza drużyna Anilany. Victoria zajmuje drugą lokatę.

 

ROZGRYWKI JUNIOR MŁODSZY:

Podopieczni Pawła Szczurtka rozegrali już  dwa spotkania w sezonie 2016/2017. Zmagania ligowe rozpoczęliśmy od wysokiej, wyjazdowej porażki z CHKS Łódź 14:38. Dwa tygodnie później szczypiorniści przegrali u siebie z trzecim zespołem Anilana Łódź 18:31. Victoria w tej kategorii wiekowej z dorobkiem zerowym plasuję się na przedostatniej piątej pozycji.

 

ŁÓDZKA LIGA MŁODZIKÓW

W lidze młodzików możemy śledzić poczynania dwóch ekip UKS Victoria. W grupie „A” na co dzień występuje pierwszy zespół. W grupie „B” dzielnie walczy drugi zespół.

 

 Pierwszy zespół ma za sobą jedno rozegranie spotkanie w Wieluniu. Nasi młodzi sportowcy pokonali na inaugurację MKS Wieluń 33:19.

 

Drugi zespół ma za sobą dwa rozegrane mecze ligowe. Pierwsze z nich wyjazdowe wygraliśmy 27:16. Rywalem byli rówieśnicy z Konstantynowa Łódzkiego. Drugi w  Poddębicach Tomaszowianie wygrali z miejscowym Trops 23:13. W tabeli tomaszowska drużyna zajmuje pozycję wicelidera.

 

 

Sport.TM
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe