Duet Lipiński z brązem

  • 21.10.2016, 22:17
  • Mariusz Strzępek
Duet Lipiński z brązem
W Kętrzynie odbyły się bilardowe Jgrzyska. Tomaszów w konkurencji par reprezentował duet: Piotr Ostrowski - Mariusz Skoneczny.

Nasi bilardziści rywalizację rozpoczęli od drugiej rundy, gdyż w pierwszej trafili na "wolny los". Rywalem Tomaszowian, była trzecia drużyna SKB Mrągowo tj. Sebastian Miller i Grzegorz Ulewicz. Niespodzianki nie było i pewne zwycięstwo 6:1 dało naszym panom awans do kolejnej części drabinki.

 

W walce o najlepszą ósemkę zmierzyliśmy się z pierwszym zespołem MOSIR Kętrzyn, którego barwy reprezentowali Damian Ejmont i Dorian Czubaszek. I tym razem nie mieliśmy problemów z wygraną. Mecz zakończył się zwycięstwem Tomaszowian 6:1.

 

W ćwierćfinale czekał na nas duet Green Club Gdańsk - Andrzej Winogradow, oraz Mariusz Stefański. Tomaszowianie spisali się znakomicie i swój pojedynek zakończyli w ośmiu rozdaniach wygrywając 7:1.

 

Walka o finał to już zadanie nieco trudniejsze. Dawid Tonojan i Grzegorz Lasota z klubu BCB MOSiR Kętrzyn postawili naszym bilardzistom wysoką poprzeczkę. Niestety ostatecznie pojedynek przegraliśmy 5:7. Zawodnikom gratulujemy brązowych medali.

[reklama2]

 

Mariusz Strzępek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe