Co na to Policja? Mieszkańcy proszą o pomoc

  • 6.07.2018, 12:32
  • Mariusz Strzępek
Co na to Policja? Mieszkańcy proszą o pomoc
Nasi czytelnicy proszą o interwencję w sprawie ciężarówek, które notorycznie przemieszczają się uliczkami na osiedlu Brzustówka. Problem dotyczy m.in. ulic ks. Ściegiennego i Wodnej, które nie jest w żaden sposób dostosowana do ruchu pojazdów ciężkich. Osoby mieszkające w tym miejscu zapewniają, że nie mamy do czynienia z tzw. dojazdami celowymi. Kierowcy zwyczajnie skracają sobie tu drogę jeżdżąc najczęściej do okolicznych kopalni piasku. Ta sama sytuacja ma miejsce także na ulicy Wierzbowej. Być może należałoby te miejsca dodać do tomaszowskiej mapy zagrożeń i umieszczenie na nich kamer monitoringu.

 

Mariusz Strzępek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

S-8
S-8 9.07.2018, 08:43
na ul.Opoczyńskiej jest inny problem tam ciężarówki mogą się poruszać ale nie z prędkością dochodzącą do 70-90 km. O nieszczęście jest łatwo przy takich bezmózgach
Kierowca
Kierowca 8.07.2018, 13:02
I nikt nie ma odpowiedzi na to jak dojechac ciezarowka na grudzień las?Wlasnie o to chodzi najlepiej zakaz postawic i mandaty sypac ktos bez pojecia decyzje podejmuje a my musimy jak zwykle sami sobie radzic
amber
amber 7.07.2018, 16:41
najłatwiej znak postawić
Tyrzy
Tyrzy 6.07.2018, 17:17
Zapraszam niebieskich również na ul Bema pomiedzy Dąbrowską a Piłsudskiego tam notorycznie ok 5 - 8 aut dziennie skraca sobie drogę tranzytową, przejeżdżają tam takie zestawy niekiedy znacznie przekraczając nawet 70km/h a najeżdżając na studzienki w domach aż ściany pękają!
Często są to samochody z firmy WiS.
Pozdrawiam
UB-40
UB-40 9.07.2018, 08:40
Zgadzam sie na ul. Bema faktycznie łamane są przepisy ale dodam że te ''zestawy jadą po 90 km/h a osobówki niekiedy nawet po 100 km/h
♥
6.07.2018, 19:21
"... najeżdżając na studzienki w domach aż ściany pękają"
Co wy za studzienki macie w domach?
janko
janko 6.07.2018, 22:44
kanalizacyjne
Kierowca
Kierowca 6.07.2018, 17:07
Ja prosze o pomoc jak dojechac ciezarowka na grudzeń las?ktos sobie zakaz wymyslil krecac sie na taborecie
Janko
Janko 6.07.2018, 22:44
Nie ma żadnej innej drogi? Niech Pan punkt startowy i docelowy, a ja panu mogę trasę wskazać.
Kierowca
Kierowca 7.07.2018, 08:10
Jestem na wylocie z tomaszowa w kierunku opoczna i jak dalej mam jechac bez zakazów?
Czarny
Czarny 6.07.2018, 16:04
Wyjąć znak ograniczający zakaz i po problemie
Wio