Żeromski Koduje

  • 16.10.2016, 09:05
  • Mariusz Strzępek
Żeromski Koduje
CodeWeek. Tydzień kodowania w Polsce. W tym roku udział weźmie II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim

[reklama2]

Już od poniedziałku 17 października 2016 r. do piątku 21 odbędzie się akcja edukacyjna propagująca rozwój programowania pt. "CodeWeek. Tydzień Kodowania w Polsce." W związku z tym wydarzeniem II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim przyłączyło się do niego i pod hasłem "Żeromski koduje" zaprasza wszystkich uczniów i nauczycieli ze szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych.


W II LO to sami uczniowie poprowadzą wykłady, pokazy i warsztaty, gdzie każdy zainteresowany z Tomaszowa Maz. oraz okolic bliższych i dalszych może sam spróbować programowania za pomocą bloków w Scratch na stronie godzinakodowania.pl, wydrukować "cuda" na drukarce 3D oraz zobaczyć mistrzowskie efekty kodowania w Baltie, a także poznać procedury losowania w języku PHP "szczęśliwego numerka" w II LO.

 

Na to niecodzienne wydarzenie zapraszają uczniowie, nauczyciele oraz dyrekcja II LO. Opiekunami akcji są nauczycielki matematyki i informatyki - mgr Jolanta Karwasik oraz mgr Monika Żerek.

 

Wszystkich zainteresowanych udziałem w wydarzeniu prosimy najpóźniej o zgłoszenia telefoniczne i drogą mailową do 20.10.2016 r.(czwartek) do godziny 18.00. Telefon do szkoły (0-44) 724-56-42, e-mail: [email protected] Szczegóły akcji dostępne s...ek.org.pl/
Serdecznie zapraszamy

 

 

Mariusz Strzępek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Henio
Henio 16.10.2016, 16:37
Kijowski też koduje :D - umysły emerytek :D
do Henia
do Henia 16.10.2016, 18:32
Sądzisz według siebie? Nie tylko emerytki, ale emerytów też.

Pozostałe