Astoria lepsza od rezerw

• 09.10.2016, 16:14
  • Sport.TM
W sobotę, w Szczercowie rezerwy zespołu Lechii w meczu dziewiątej kolejki piłkarskiej ligi okręgowej zmierzyły się z Astorią.

Astoria to obecnie szósty zespół piotrkowskich rozgrywek. Drużyna może pochwalić się bilansem czterech zwycięstw, jednego remisu i trzech porażek.

Mecz od początku był wyrównanym widowiskiem. Niestety w 25 minucie gospodarze wykorzystali błędy w obronie zielono - czerwonych i wynik skutecznym uderzeniem otworzył Kamil Wańdoch. W 40 minucie nasi piłkarze zdołali wywalczyć rzut karny, który na bramkę wyrównującą zamienił Krzysztof Łazowski.

W drugiej odsłonie obejrzeliśmy dwa gole. Co ciekawe wszystkie w ostatnim kwadransie gry. W 82 minucie prowadzenie Astorii dał Mateusz Siewiera, następnie w doliczonym czasie gry wynik na 3:1 dla Szczercowian ustalił Grancjan Siciarz.

Porażka oznacza spadek Lechii z trzeciej na szóstą pozycję. Astoria zanotowała  z szóstej lokaty na piątą.

ASTORIA SZCZERCÓW - RKS Lechia 3:1 (1:1)