Wakacje w Miejskim Centrum Kultury, filia DOK

  • 4.07.2018, 15:25
  • Joanna Sztymelska
Wakacje w Miejskim Centrum Kultury, filia DOK
W lipcu, w każdy wtorek i środę od godziny 10.00 do 12.00 w Miejskim Centrum Kultury, filia Dzielnicowy Ośrodek Kultury w Tomaszowie Mazowieckim dzieci i młodzież, które nie wyjechały na wakacje, mają możliwość wziąć udział w organizowanych tam przez instruktorów MCK-u, wakacyjnych warsztatach.

 

 

W tym tygodniu, 3 i 4 lipca 2018, zajęcia prowadził Tadeusz Lubicki, instruktor MCK-u. Warsztaty rekreacyjne zatytułowane były „Formy zabawowe w terenie”. Tadeusz Lubicki przeprowadził zajęcia z wykorzystaniem piłek, skakanek, hula-hoopów. Uczestnicy mogli się wybiegać, wyskakać i aktywnie brać udział w przewidzianych dla nich atrakcjach. Ważne, że spędziły czas na świeżym powietrzu, nie przed telewizorem, komputerem i bez telefonu w ręce. Dzieci wspaniale się bawiły, co było widać po uśmiechniętych i radosnych minach. Dodatkowo, organizator zadbał o to, aby zapoznać dzieci  także ze starszymi, doskonale znanymi ich rodzicom i dziadkom formami wspólnej zabawy na podwórku i zachęcić je do takiego spędzania czasu.

 

 


 

 


W przyszłym tygodniu MCK zaprasza na warsztaty wokalne „Muzyka i śpiew” , które poprowadzi Beata Niedzielska, za dwa tygodnie warsztaty teatralno-plastyczne „Zabawa w teatr”  poprowadzi Iwona Jabłońska, a za trzy tygodnie „Bańkowo-balonowe zabawy animacyjne” z Pauliną Rek.

Joanna Sztymelska
Podziel się:
Oceń:

Zdjęcia (1)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe