Uderzenie w narkotykowy biznes

  • 4.07.2018, 15:20
  • Komenda Powiatowa Policji
Uderzenie w narkotykowy biznes
Tomaszowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali łącznie 161,27 gramów narkotyków . Usłyszeli już zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Może im grozić kara do 8 lat pozbawienia wolności.

 

 

2 lipca 2018 roku około południa tomaszowscy kryminalni na jednym z osiedli na obrzeżach miasta zauważyli dwóch znanych im z lokalnego środowiska przestępczego mężczyzn. Jeden z nich dziwnie się zachowywał, pośpiesznie pakował coś do plecaka i dynamicznie wsiadł do samochodu kolegi. Podejrzane zachowanie 25 i 26-latka nie umknęło uwadze funkcjonariuszy, postanowili skontrolować mężczyzn. Obaj mieszkańcy z powiatu tomaszowskiego na widok policjantów zaczęli uciekać. Kryminalni pobiegli za podejrzewanymi. Mężczyźni po krótkim pościgu zostali zatrzymani. Funkcjonariusze po dokonaniu przeszukań mężczyzn zabezpieczyli  łącznie 161,27 gramów marihuany. Obaj usłyszeli zarzuty posiadania znacznych ilości nielegalnych substancji. Mężczyźni byli już wcześniej notowani. Sąd zastosował wobec obu  dozór policyjny oraz poręczenie majątkowe. Za posiadanie znacznych ilości nielegalnych substancji może im grozić kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Komenda Powiatowa Policji
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ali
Ali 5.07.2018, 10:57
Tak czujemy się bezpiecznie takich zatrzymuje się przestępców a pedofil co został zatrzymany na przystani przez funkcjonariuszy policji noto został puszczony na wolność i jest bezkarny i dzieci nie są bezpieczne.
teem
teem 6.07.2018, 11:52
jeśli to prawdziwe info to trzeba zgłosić do łowcy pedofili który go złapał

Pozostałe