Sponsor Lechii wkracza na rynek usług bukmacherskich

  • 28.09.2016, 10:36
  • Mariusz Strzępek
Sponsor Lechii wkracza na rynek usług bukmacherskich
Główny sponsor tomaszowskiej Lechii oraz piłkarskiej reprezentacji Polski uruchomił nową usługę: LV BET Zakłady Bukmacherskie

Aby z niej skorzystać należy zarejestrować na oficjalnej witrynie lvbet.pl i można już walczyć o wysokie wygrane. usługa skierowana jest wyłącznie do osób pełnoletnich.  LV BET to nowa marka na legalnym rynku bukmacherskim.  

 

Jak można przeczytać na oficjalnej stronie firmy, stawia ona na wysoką dynamiką rozwoju, świeże i kreatywne pomysły. Podkreśla swoje zaangażowanie w sport.

 

 - Chociaż jesteśmy firmą nową, to tworzą ją ludzie, którzy wiedzą, czego chcecie i którzy dzielą pasję do sportu, tak samo jak Wy! Jesteśmy przekonani, że znajdziecie tu komfort, różnorodność oraz – a może przede wszystkim – bezpieczeństwo gry, które staną się naszymi znakami rozpoznawczymi zaraz obok kreatywności  - czytamy.

 

W chwili obecnej  w ofercie znajduje się bardzo szeroki wachlarz przeróżnych wydarzeń sportowych. Jeśli chodzi o dyscypliny, których wyniki możemy obstawiać, możemy wybierać w wachlarzu od najpopularniejszych sportów drużynowych takich jak: piłka nożna, koszykówka czy siatkówka, przez sporty wybitnie indywidualne, czyli na przykład: boks, żużel czy żeglarstwo.

 

Ale jeśli ktoś chciałby obstawić np. wynik wyborów prezydenckich w USA lub zwycięzcę w kolejnym turniej w Counter – Strike, to też ma taką możliwość.  Oczywiście sport jest na pierwszym miejscu, ponieważ LV BET jest tworzony przede wszystkim przez kibiców sportowych. Ludzie, którzy układają ofertę pasjonują się tym co robią.   

 

 

Mariusz Strzępek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Vlad_Palovnick
Vlad_Palovnick 29.09.2016, 10:32
Artykuł zawiera lokowanie produktu :) :)
Ciekawskki
Ciekawskki 29.09.2016, 10:14
W coś trzeba przecież inwestować "ciężko" zarobione pieniądze ;)

Pozostałe