Dwie porażki Joker Team

  • 20.09.2016, 12:58
  • Sport.TM
Dwie porażki Joker Team
17 września odbyła się siódma kolejka bilardowej drugiej ligi. Joker Team Tomaszów Mazowiecki zmierzył się z wiceliderem zespołem House of Pool Warszawa.

Oba pojedynki w Warszawie zakończyły się przegraną Tomaszowian 1:2. Tym razem liczyliśmy na lepszy występ.

 

W odmianie 8-bil Arkadiusz Wydrzyński pokonał 10:7 reprezentanta gości Piotra Stasiaka. W odmianie 10- bil Wojciech Chęciński uległ Pawłowi Kaczmarkowi 5:10.

 

 O zwycięstwie w meczu decydowała gra podwójna w odmianie 9-bil. Niestety nasza dwójka Rafał Arkusiński – Michał Bieżgalski przegrała 7:10 z duetem Rafał Lusa – Hubert Kaczmarek i pierwszy pojedynek zakończył się porażką Tomaszowian 1:2.

 

Początek pojedynku numer dwa to walka  Wojciecha Chęcińskiego  w odmianie 8-bil z Hubertem Kaczmarkiem. Tomaszowianin od stołu odszedł jako zwycięzca  z wygraną 10:9. Niestety rywale szybko wyrównali straty, gdyż w odmianie „dziesiątek” Kinga Pietrzak przegrała 1:10 z Pawłem Kaczmarkiem.

 

W grze podwójnej (9-bil) duet Bieżgalski – Wydrzyński przegrał 7:10 z duetem Lusa – Dyrek. 

 

Joker z Team z dziewiętnastoma punktami w tabeli zajmuje czwarte miejsce w gronie sześciu zespołów. W tabeli prowadzi FRAME II Łódź (27 pkt.). House of Pool z 25 punktami goni wciąż liczy się w walce o koncowe zwycięstwo.

 

Sport.TM

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe