Jedna osoba zginęła, trzy zostały ranne

  • 16.08.2016, 11:29
  • Mariusz Strzępek
Jedna osoba zginęła, trzy zostały ranne
Jedna ofiara śmiertelna i trzy osoby ranne w wypadku do jakiego doszło dzisiaj tuż przed godziną 12 na drodze wojewódzkiej numer 713 w okolicach Rokicin.

Do tragicznego zdarzenia doszłona odcinku drogi między Rokicinami a Popielawami. Prosta, z pozoru bezpieczna droga, należy do tych, na których zdarza się najwięcej wypadków w całym powiecie tomaszowskim. 


Tym razem zderzyły się dwa samochody osobowe: łada samara oraz volkswagen golf. W ładzie jechały cztery osoby. Trzy z nich samodzielnie wydostały się z pojazdu. Czwartą, nieprzytomną  uwalniali strażac, za pomocą  specjalistycznego sprzętu, któym rozcięli samochód.  Niestety pomimo podjętej przez ratowników reanimacji 45 letniej kobiety, nie udało się uratować.
 
Na miejscu wypadku pojawił się także śmigłowiec LPR, który zabrał jedną z poszkodowanych osób do szpitala do Łodzi.  

Kierowcy volkswagena golfa nic się nie stało. Policjanci ustalają okoliczności wypadku.
 
Przez dwie godziny droga była całkowicie zablokowana.
 
 
Mariusz Strzępek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jestem
Jestem 16.08.2016, 15:37
Współczuje
org
org 16.08.2016, 12:47
Głuptaki!
Tylko S74 poprowadzona tomaszowskim śladem poprawi bezpieczeństwo na tej drodze. Póki co grajek obiecuje złote góry (przyżłobowe kumple-pisiory pomogą).
Strzępek w wywiadzie z grajkiem cuś się dowiedział, ale cu to nie napisze, bo grajek nie autoryzował. Śmieszny Strzępek, śmieszny grajek, a takie poważne olewanie Suwerena.
Do Łodzi jeżdżą ludzie do szkół, hipermarketów, kin, teatrów, lekarzy itd. Kto zginie następny - może ty, może on, może jedna ja?
juzek
juzek 17.08.2016, 06:13
A ja uwazam że nikt nie musi zginąć , wystarczy jezdzic zgodnie z Przepisami Ruchu Drogowego ...
kierowca
kierowca 16.08.2016, 14:16
Racja! obiecał dwupasmówkę a wychodzi mu tylko zwężanie dróg, załamka!
zc man
zc man 14.08.2016, 21:30
Od dawna jeżdżę do Łodzi i z Łodzi przez Wolbórz i Czarnocin. A teraz to od Woli Rakowej nawet na obwodnicę wskakuje się i szybciutko koło Selgrosa jesteśmy. I tą trasą jest o wiele bezpieczniej....dalej może o 4-5 km!
Wiola
Wiola 16.08.2016, 12:05
coraz więcej kierowców wybiera tę wspomnianą trasę, żeby chociaż był lepszy dojazd z Tomaszowa do tej autostrady, jazda do Łodzi przez Rokiciny jest bardzo niebezpieczna
anonim
anonim 14.08.2016, 11:42
Ten odcinek jest prosty ale są tam nieznaczna załamania terenu przez co podczas prób wyprzedzania w ostatniej chwili okazuje się że mamy coś z przeciwka . Nie wiem ile jeszcze żyć pochłonie głupota urzędników za nim zrobią na tym odcinku zakaz wyprzedzania.
he-man
he-man 13.08.2016, 22:46
wow. Nie sądziłem, że łada samara jeździ jeszcze po drodze.

Pozostałe