Podium dla Mariusza Skonecznego

  • 07.08.2016, 00:38
  • Sport.TM
Podium dla Mariusza Skonecznego
Mariusz Skoneczny wywalczył trzecie miejsce podczas lipcowych zawodów Dynamic Best of the East.

Dobry występ Tomaszowianina w Bułgarii został przypieczętowany także niespodziewanym sukcesem w "piramidzie", w której Mariusz także wywalczył najniższy stopień podium

 

Po doskonałej walce w grupie Skoneczny zmagania rozpoczął od "wolnego losu", W kolejnej rundzie nasz bilardzista pokonał 7:0 Bułagara Victora Sziszowa. W 1/16 nasz kandydat do World Games 2017 nie dał szans reprezentantowi gospodarzy Ivanowi Markowowi wygrywając ten pojedynek 7:1.

 

Potyczkę przeciwko Ukraińcowi Vitalijowi Patsura nasz bilardzista rozegrał podobnie jak pozostałe, czyli nie dając rywalowi szans. Ostatecznie gra zakończyła się zwycięstwem tomaszowiannina 7:1.

 

Ćwierćfinał Mariusza, to kolejny pojedynek z Bułgarem. Tym razem Skoneczny skrzyżował kije z Petrem Atanosovem i ponownie pokazał wysoką klasę oddając rywalowi zaledwie dwa "oczka"(7:2).

 

W półfinale Mariusz musiał uznać wyżśzość Słowaka Jakuba Koniara. Skoneczny przegrał mecz o finał w  stosunku 3:7. Piotr po wyeliminowani dwóch rywali przegrał 6:7 z Atanasovem w trzeciej rundzie. Zawodnik Dachy Lipiński swojej szansy szukał po lewej stronie drabinki (repasaże), ale uległ Vitalijowi Patsura 6:7.

 

Rywalizacje wygrał Ioan Ladany, W finale Rumun pokonał Jakuba Konara 7:3

 

W Bułagrii obejrzeliśmy także Piotra Ostrowskiego.

 

 

 

 

Sport.TM

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe