Uroczyste wręczenie nagród uzdolnionej młodzieży szkół podstawowych i oddziałów gimnazjalnych

  • 27.06.2018, 11:20
  • Joanna Sztymelska
Uroczyste wręczenie nagród uzdolnionej młodzieży szkół podstawowych i oddziałów gimnazjalnych
We wtorek, 26 czerwca 2018 roku, w sali obrad Urzędu Miasta odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla uzdolnionej młodzieży szkół podstawowych i oddziałów gimnazjalnych. Spotkanie poprowadziła Halina Szczucińska - dyrektor Wydziału Oświaty Urzędu Miasta. Powitała Marcina Witko - prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego i Krzysztofa Kuchtę - przewodniczącego Rady Miejskiej w Tomaszowie Mazowieckim.

Uroczystość rozpoczął występ dzieci z  oddziału przedszkolnego ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 8 w dzielnicy Białobrzegi, a następnie wystąpili uczniowie tej szkoły. Wykonawców przygotowali: Ewa Zielińska i Marcin Saktura.


 

W sali obraz zebrali się dyrektorzy i nauczyciele szkół, a także nagrodzeni uczniowie i ich rodzice. Od wielu lat prezydent Tomaszowa Mazowieckiego nagradza uczniów za wybitne osiągnięcia w nauce. Uczniowie szkół podstawowych otrzymali nagrody prezydenta miasta za wysokie wyniki w nauce i osiągnięcia w konkursach przedmiotowych, jeśli uzyskali tytuł laureata lub finalisty w konkursach organizowanych przez łódzkiego kuratora oświaty i konkursach tematycznych lub interdyscyplinarnych również organizowanych przez łódzkiego kuratora oświaty w porozumieniu z uczelniami wyższymi. 


Nagrodzonych zostało 59 uczniów i 37 nauczycieli. Marcin Witko życzył wszystkim wesołych, a w szczególności bezpiecznych wakacji.

Joanna Sztymelska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ajdejano
Ajdejano 27.06.2018, 20:08
W tej informacji powyżej, na pierwszym i najważniejszym miejscu jest informacja o tym, że p. Halina Szczucińska powitała prezydenta miasta i przewodniczącego rady miasta. To ma być pierwsza informacja?! Kogo, kur....., obchodzi, kogo powitała ta pani?! NO - chyba, że samorządowcy z miasta już chcą się coraz częściej "pokazywać" w mediach.
TYPOWA POLSKA WIOCHA.

Pozostałe