Być sprawnym jak.... Marta Mysur

  • 26.06.2018, 14:28
Być sprawnym jak.... Marta Mysur
st.sierż. Marta Mysur policjantka tomaszowskiej komendy otrzymała z rąk Komendanta Głównego Policji srebrną policyjną odznakę sprawności fizycznej. Jest to obecnie najwyższe sportowe wyróżnienie policjantki.

25 czerwca 2018 roku w Polskim Komitecie Olimpijskim w Warszawie odbyło się uroczyste spotkanie Komendanta Głównego Policji nadinsp. Jarosława Szymczyka z policyjnymi sportowcami z całego kraju, którzy w ostatnim czasie odnieśli znaczące sukcesy w uprawianych dyscyplinach.

 

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m. in. : gospodarz miejsca, prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego Andrzej Kraśnicki, Tomasz Kwiecień prezes Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego, Grzegorz Skrzecz pieściarz wagi ciężkiej, polski olimpijczyk, wielokrotny mistrz Polski, Andrzej Supron zapaśnik, mistrz świata i Europy, wicemistrz olimpijski oraz obecny na wielu policyjnych zawodach Andrzej Strejlau, piłkarz i trener. W spotkaniu reprezentując województwo łódzkie wzięły udział asp. Katarzyna Staśkowska z KPP w Łasku oraz st.sierż. Marta Mysur z KPP w Tomaszowie Mazowieckim.

 

To kolejne wyróżnienie naszej policjantki przez Komendanta Głównego Policji w tym zakresie. st.sierż. Marta Mysur w 2015 roku została uhonorowana brązową odznaką policyjnej sprawności fizycznej. Jest to obecnie jedyna policjantka w naszym województwie z taką nagrodą.

 

Przypomnijmy, że tylko w 2017 roku nasza koleżanka została Mistrzynią Europy i Mistrzynią Świata. Dodatkowo jest medalistą każdych zawodów międzynarodowych i krajowych, w których uczestniczy.

 

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

smoG
smoG 27.06.2018, 07:35
I co z tego jak 90% funkcjonariuszy fizycznie są gorsi niż niejeden nastolatek. W ogóle o siebie nie dbają bo testy to jakiś śmiech na sali. To samo wojsko. Poligon raz na długi czas a takto 7-15 i bajlando ;-)
Rik
Rik 3.07.2018, 12:27
Zapraszam do służby
tom
tom 2.07.2018, 15:25
jaki to ma związek z wyróżnieniem dla tomaszowskiej policjantki?

Gratulacje Pani Marto!

Pozostałe