Grzegorz Kowalski, kandydat na prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego z Koła Kukiz 15

  • 25.06.2018, 23:41
  • Joanna Sztymelska
Grzegorz Kowalski, kandydat na prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego z Koła Kukiz 15
W poniedziałek, 25 czerwca 2018 roku, odbyła się konferencja prasowa, na której został ogłoszony kandydat na prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego, partii Kukiz 15. Kandydatem jest Grzegorz Kowalski, członek tomaszowskiego Koła Kukiz 15 od początku jej istnienia w naszym mieście.

Grzegorz Kowalski nigdy wcześniej nie należał do żadnej partii politycznej. Był wieloletnim nauczycielem i dyrektorem szkoły w Łodzi. Teraz prowadzi działalność gospodarczą. Jest współzałożycielem i członkiem  dwóch organizacji pozarządowych: Edukacyjne Centrum Integracji Międzypokoleniowej "Hipokamp" i Stowarzyszenie Jazzowe "Melomani" i działa w nich do dnia dzisiejszego. Stowarzyszenie "Hipokamp" zajmuje się też wydawaniem kwartalnika dla seniorów, do którego teksty piszą też sami seniorzy. Jest absolwentem Wydziału Zarządzania i Prawa i Administracji. Ukończył też Studia Podyplomowe Pokojowe na kierunku rozwiązywania konfliktów w zakresie dialogów.


 


- Z kim chciałbym pracować? Myślę, że to jest istotne i bardzo ważne. To są wybory lokalne, wybory samorządowe. Tutaj przede wszystkim trzeba pracować. Nie ma miejsca na wielką politykę. Bardzo bym chciał zaprosić do współpracy wszystkich. Wszystko jedno o jakich poglądach politycznych czy jakich wyznaniach religijnych. Nie ma to większego znaczenia. My mamy działać tutaj, zrobić coś dla ludzi, coś zostawić. Tak żeby byli zadowoleni, a na politykowanie nie ma tutaj miejsca, więc przede wszystkim trzeba pracować z ludźmi, którzy będą: po pierwsze - kompetentni, po drugie - będą przygotowani do naprawdę ciężkiej pracy, a po trzecie - będą mieli tę wiarę, że naprawdę nam się uda, że potrafimy coś zmienić - powiedział Grzegorz Kowalski.

Joanna Sztymelska
Podziel się:
Oceń:

Zdjęcia (3)

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ABC
ABC 26.06.2018, 12:28
@4 Wysyła egzaminy 6-to klasistów :)
kodziarz
kodziarz 26.06.2018, 11:13
Każdy byle nie Witko i Pis. Do roboty kolego :)
Selekcjoner
Selekcjoner 26.06.2018, 09:54
Całe te wybory to taki football. Jak widać często faworyci przegrywają, albo mają spore problemy żeby zwycięźyć. Kolorowe reklamy, fajerwerki i idealny wizerunek to tylko część sukcesu. A piłka zawsze jest w grze do ostatniej minuty. Wygrywa zaś ten co strzela gole.
Alvin
Alvin 26.06.2018, 09:40
Jak jest taki dobry , to czemu nie kandyduje w Łodzi?
Jola
Jola 26.06.2018, 09:57
A czemu pani Basia Klatka nie kandyduje na wójta Inowłodza skoro jest z Brzustowa, a pracuje w Łodzi?
kiki
kiki 26.06.2018, 08:06
O qrde…. spadochroniarz łódzkiego desantu ?.....

Pozostałe