Dwa razy ogień

  • 30.06.2016, 12:44
  • Mariusz Strzępek
Dwa razy ogień
Do bardzo groźnego pożaru domu doszło wczoraj ok. godz. 20 w Swolszewicach. Mimo pomocy strażaków, dom uległ prawie całkowitemu spaleniu. Akcja gaśnicza trwała do godz. 23. Kolejny raz strażacy do pożaru wyjeżdżali tuż po północy. Tym razem płonął dom w Smardzewicach.

 

 

Mariusz Strzępek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

...
... 01.07.2016, 02:17
zdjęcie jak zdjęcie ..mojej żonie był w głowie ronaldo z racji południowej krwi i temperamentu i mieli szczęście... .wygrali,a ja i kumplowie chciałem i miałem cichą nadzieję pokazać wszystkim co to gadają różnie o Polsce ..a to byłby zaszczyt największy,bo nikt tu nie ma innych priorytetów niż boska piłka..miałem nic nie pisać ,ale wciąż kumplowie się marzą i ja ..trudno...czekamy na przypływ chyba z naszych łez...nawet jeszcze z przysłowiowym gipsem odpłynę by przemyśleć i ochłonąć..Polska BiałoCzerwoni..Słowianie..
Fotograf
Fotograf 30.06.2016, 16:06
Tak , ale przecież można zrozumieć że nikt nie robi tego w celu osiągnięcia jakichkolwiek korzyści, tylko w celach informacyjnych .Troszkę wyrozumiałości życzę temu panu ...
AK-47
AK-47 30.06.2016, 17:10
Tylko, że Pan Strzępek żyje z podawania informacji. Tak jak Pan Michał Witkowski z robienia zdjęć.
oh ..AK..
oh ..AK.. 30.06.2016, 18:30
zawsze jesteś elegancki..zachowaj swój styl..ja kiedyś robiłem wiele ciekawych rzeczy..chwilowo sobie siedzę uziemionyfizycznie,ale dalej marze o nurkowaniu ,a własciwie to spakowany i jak sie pozbieram to ruszam...dzisiaj mecz ..ciesze się..cieszę sie równiez ,że czasami moge tu sobie pogadać..ktoś jak ja co w życiu tam sobie doświadczyl i obserwował czuje,że takie hobby nie tylko moje to domena,, wariatów,, i ludzi z otwartym sercem,a kasy na pewnych opcjach im nie potrzeba i nie jestem tu adwokatem,ani tam innym,ale wiem jak sie czasami cos robi z odruchu i pewnej wizji bo takim się jest po prostu.i dodam tyle nie chce mi sie juz pisac na super mądruśkich portalach ..jakoś ten polubiłem z racji korzeni mojego ojca co do Tomaszowa ..i to szanuję..dodam tylko ,że interesujacym w pewnych opcjach jest także Igor Witkowski..ale to już inna bajka,a ja z zaciekawieniem słucham różnych ..
AK-47
AK-47 30.06.2016, 19:04
Proszę przeczytać wpisy 1 i 3.
Stanąłem w obronie p.Witkowskiego którego posądza się o brak wyrozumiałości.....
...kochany AK
...kochany AK 30.06.2016, 19:47
to od żony,która i tak nic nie rozumie,ale ja z polskim i tak nie rozumiem powodzenia,pozdrowienia za totalne poczucie ,,czegoś,,..trzymamy kciuki za naszych i obym nic nie połamał,ale jakos dzisiaj jestem dziwnie spokojny...wzniosę toast to może jeszcze umocni dobrą wennę..good luck
dodam na szybko
dodam na szybko 30.06.2016, 22:00
żona myślała,że jesteś piłkarzem...ale starcie damy radę..
30.06.2016, 17:14
Z tym życiem z podawania informacji to jednak ciut przesadziłeś. W ujęciu narastającym dopłacam do przekazywania informacji. Ot, takie hobby.
AK-47
AK-47 30.06.2016, 17:35
Nie posądzam Pana o bezprawne wykorzystywanie czyjejś pracy. Przyjąłem do wiadomości, że "czasem zdarzają się nieporozumienia".
Niemniej Pan Witkowski może mieć inne hobby niż robienie zdjęć i to chciałem przekazać Panu Fotografowi.
Fotograf
Fotograf 30.06.2016, 15:55
Ludzie rzucają się o zdjęcia wstawione na stronę jakby im majątek ktoś zabrał .
30.06.2016, 15:56
Mają rację. Staramy się nie podkradać, ale czasem zdarzają się nieporozumienia.

Pozostałe