Tomaszowskie debiuty w kulturystyce i fitness

  • 01.03.2016, 16:18
  • Mariusz Strzępek
Tomaszowskie debiuty w kulturystyce i fitness
W dniach 26-28.02.2016br. w hali AmberExpo w Gdańsku odbył się Fit festival, czyli największe targii fitness w Polsce. W czasie jego trwania rozegrane zostały Debiuty w Kulturystyce i Fitness.

Nasze miasto reprezentowało 3 zawodników z klubu Muscular Shop Team w składzie: Dominika Radkiewicz, Norbert Suros, Damian Porczyk, podopiecznych trenera Mariusza Marusika.

 

W kategorii: kulturystyka klasyczna do 175cm. startowało 27 zawodników z całego kraju, w tym nasz 22-letni Damian Porczyk, który ostatecznie uplasował sie tuż za podium na 4 miejscu.

 

W kolejnym dniu zmagań w kat. do 70kg. startowało 17 zawodników. Nasze miasto reprezentował w tej kategorii Norbert Suros, kończąc zmagania awansem do finału i uplasowaniem sie ostatecznie na 5 miejscu.

 

Ostatnim zawodnikiem a raczej zawodniczką była Dominika Radkiewicz występująca w kat. Bikini Fitness do 168cm.

 

Spośród 32 zawodniczek w tej kategorii Dominika przebiła się do półfinałowej 15 , ostatecznie klasyfikując się tuż za finałową szóstką na 7 miejscu. Teraz przed zawodnikami kolejne wyzwania, którymi będą Mistrzostwa Polski.

 

Reprezentanci naszego miasta nacodzień trenują i przygotowują się w Tomaszowieskiej siłowni LV Gym pod okiem trenera Mariusza Marusika.

 

 

Mariusz Strzępek

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (3)


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Maniek
Maniek 02.03.2016, 08:04
Szkoda wielka, że z tego portu na poziomie pro zrobili karykaturę kulturystyki. Czekam aż wrócą czasy sylwetki pożądanej z czasów Arnolda. To jak wygląda dzisiaj Coleman mówi samo za siebie.
Daro
Daro 01.03.2016, 18:04
Dobra robota!

Pozostałe