Pomalują świat na niebiesko

  • 23.11.2015, 21:29
Pomalują świat na niebiesko
Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci z Autyzmem „Iskierka” po raz drugi pokaże, jak pomalować świat na niebiesko. Spotkanie odbędzie się 3 grudnia o godzinie 17.00 w Ośrodku Kultury „Tkacz”. Na scenie wystąpią podopieczni stowarzyszenia wraz z rodzicami. Zaprezentują spektakl muzyczno-słowny „Współczesna opowieść wigilijna”.

- Podobnie jak poprzednie nasze występy, tak i ten prowadzony będzie przy wsparciu Programu Językowego MAKATON – zapowiedziała Marta Borkowska – Mela, członek Stowarzyszenia. Natomiast Monika Szulczyk z Piwnicy Kreatywności zorganizuje zabawę dla najmłodszych widzów.

 

Spotkanie ma na celu rozpowszechnianie wiedzy na temat autyzmu wśród mieszkańców powiatu tomaszowskiego. - Poza częścią artystyczną, odbędą się wykłady dotyczące istotnych zagadnień związanych z autyzmem – deklaruje Monika Zadora, prezes „Iskierki”.

 

Szkolenia poprowadzą m.in. Agnieszka Szczepaniak (psycholog), Agnieszka Lenartowicz (pedagog), Marta Borkowska-Mela (logopeda), Izabela Klin (logopeda). Nie zabraknie słodkich niespodzianek. Projekt organizowany jest przy współpracy Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Maz.

 

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe