Wczasy z rodziną w górskim hotelu

 • 07.02.2019, 13:00
 • Grupa Tipmedia
Wczasy z rodziną w górskim hotelu
W Beskidach Zachodnich w paśmie Gorce znajdują się Koninki, a w nich Raj, Hotel Górski Raj. To idealne miejsce dla tych, którzy poszukują ciszy i spokoju, a Gorczański Park Narodowy, z którym hotel sąsiaduje, doskonale to ułatwia. Bliskość przyrody i zapierające dech w piersiach widoki stanowią doskonały środek terapeutyczny.

Raj dla najmłodszych

Hotel Górski Raj (gorskiraj.com/baby-hotel) jest jednym z niewielu miejsc, które oferuje liczne udogodnienia dla najmłodszych. Z czystym sumieniem można powiedzieć, że jest to hotel przyjazny rodzinie i jest godną polecenia propozycją dla tych, którzy planują wakacje z dzieckiem. W swojej ofercie hotel posiada między innymi:

 • łóżeczko i pościel dla małego dziecka,

 • dodatkowe poduszki i koce,

 • podgrzewacz do butelek,

 • zabezpieczenia kontaktów,

 • plastikowe naczynie i sztućce.

Wszystko to nie wymaga dodatkowej opłaty. Dla nieco starszych dzieci hotelowa telewizja oferuje szereg kanałów familijnych. Również łazienki zostały dodatkowo wyposażone. Znaleźć tam możemy wanienkę do kąpieli, dodatkowe ręczniki, podest i miskę do prania. Postawiono również na bezpieczeństwo. Pod każdym prysznicem znajdują się maty antypoślizgowe.

Hotel rodzinny

By w pełni sprostać wymaganiom rodzin, hotel zadbał także o wysublimowane podniebienia najmłodszych, oferując specjalne menu dziecięce. Postawiono nie tylko na smak ale przede wszystkim na zdrowie i jakość przygotowywanych posiłków. By uprzyjemnić pory karmienia do dyspozycji mamy krzesełka i foteliki dla maluchów.

Hotel Raj oprócz stosownych udogodnień oferuje także liczne atrakcje dla dzieci, dzięki czemu nie narazimy się na nudę nawet podczas niesprzyjającej pogody. Wypożyczyć możemy rowery, narty, snowboard, badminton a nawet foteliki dla dzieci. Sala kominkowa wyposażona jest w konsolę Xbox Kinect, bilard i stół do Ping Ponga. Hotel dysponuje zewnętrznym placem zabaw i kącikiem na II poziomie. Jeśli to mało, to pamiętajmy, że Raj to hotel z krytym basenem, który cały czas jest do naszej dyspozycji.

Czy coś jeszcze?

Oczywiście! Turystyka piesza, turystyka rowerowa, turystyka narciarska - wszytko tutaj znajdziemy.

Hotel stanowi doskonałą bazę wypadową dla pieszych i rowerowych wycieczek. W Porębie Wielkiej, która sąsiaduje z Koninkami swoje początki ma wiele szlaków górskich, których walory estetyczne doceni każdy. Trudność szlaków jest niezbyt wymagająca, więc z powodzeniem będziemy mogli zabrać na nie nasze pociechy. Odległości także nie powinny stanowić problemów. Zaplanować możemy kilkugodzinny wypad albo nawet całodniowy.

Hotel rodzinny

Również zimą znajdziemy tutaj coś dla siebie. W Koninkach znajduje się kolej krzesełkowa "Tobołów" i liczne trasy narciarskie. Stok Tobołowa to najdłuższa nartostrada w Gorcach. Więc miłośnicy białego szaleństwa powinni być zadowoleni.

Zauważmy, że Koninki są jednym z ośrodków kolarstwa górskiego, więc i dla amatorów mocniejszych wrażeń znajdzie się coś ciekawego.

Dysponując środkiem transportu, z powodzeniem możemy skorzystać z pobliskich atrakcji, takich jak:

 • Teatr lalek RABCIO w Rabce-Zdroju;

 • Rabkoland;

 • Skansen Taboru Kolejowego w Chabówce;

 • Wioska Indiańska w Szczyrzycu;

Jeśli więc planujemy wczasy z dzieckiem, Hotel Górski Raj będzie idealny!

 

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: