Zapraszamy na kolejną super atrakcję sportową w Arenie Lodowej. Tym razem zobaczycie całą polską czołówkę w short tracku

36 medali KS Pilica!

W 25. Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Małopolska 2019 świetnie spisali się panczeniści KS Pilica.

26.02.2019 23:27    2
Karolina Bosiek z kolejnymi medalami

W sobotę i niedzielę (16-17 luty) odbył się drugi, oraz trzeci dzień Mistrzostw Świata Juniorów w łyżwiarstwie szybkim, które rozgrywane były we włoskiej miejscowości Baselga di Pine.

20.02.2019 13:10
Bosiek najlepsza w Polsce

Za nami drugi dzień rywalizacji na mistrzostwach Polski łyżwiarzy szybkich w wieloboju sprinterskim, które rozegrane zostały na Arenie Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim. W klasyfikacji zawodów nie doszło do przewrotu – nowymi mistrzami kraju zostali Karolina Bosiek i Piotr Michalski.

23.12.2018 19:10    1
Bosiek bezkonkurencyjna na półmetku

Za nami pierwszy dzień rywalizacji na mistrzostwach Polski łyżwiarzy szybkich w wieloboju sprinterskim. Na półmetku rywalizacji w rywalizacji kobiet prowadzi Karolina Bosiek, a u mężczyzn – Piotr Michalski.

22.12.2018 14:04    1
Zostaną Mistrzami

W dniach 15-16 grudnia 2018 w LUBINIE odbyły się pierwsze zawody z cyklu OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY DZIECI w łyżwiarstwie szybkim sezon 2018/2019 "I TY ZOSTANIESZ MISTRZEM" . W zawodach wystartowało 10 zawodników IUKS DZIEWIĄTKA TOMASZÓW MAZOWIECKI.  Najlepiej spisała się   Julia POLAK  która wygrała w kategorii E2 10-11 lat dziewczynki,

17.12.2018 12:53    1
KS Pilica najlepszy w Województwie Łódzkim

Instytut Sportu Młodzieżowego opublikował na swojej stronie internetowej wynik współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży za rok 2018 w skrócie SSM (System Sportu Młodzieżowego).

12.12.2018 19:46    1
Trzy dni łyżwiarskich zmagań

Szóste i siódme miejsce w sprincie drużynowym to najlepsze lokaty polskich zawodników w ostatnim dniu zawodów Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim, które zakończyły się w Tomaszowie Mazowieckim. Wśród kibiców na trybunach był prezydent RP Andrzej Duda.

10.12.2018 19:14
Tłumy kibiców na zawodach PŚ w łyżwiarstwie szybkim

– Start w takiej imprezie w Polsce jest dla mnie spełnieniem marzeń – powiedział Zbigniew Bródka, który zajął w sobotę 12. miejsce w grupie A na 1500 metrów podczas zawodów Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim w Tomaszowie Mazowieckim.

09.12.2018 11:07    13    2
Mistrzostwa Świata Juniorów w Short Track dzień drugi

Koreańczycy June Seo Lee; Hwan Kyung Hong, Koreanka Yoo Ji Kim, oraz Amerykanka Maame Biney zostali pierwszymi złotymi medalistami Mistrzostw Świata Juniorów w short track. Drugi dzień czempionatu stał pod znakiem rywalizacji na dystansie 500, oraz 1500 metrów. Najlepszą z Polek i Polaków okazała się Kamila Stormowska, która ostatecznie zajęła ósmą lokatę. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć.

03.03.2018 21:54    17
Nasze panczenistki na podium

Nasza utalentowana panczenistka, Karolina Bosiek na najwyższym stopniu podium na swoim koronnym dystansie 3000m w Pucharze Świata juniorów w Insbrucku. Z kolei srebrny medal wywalczyła drużyna sprinterska juniorek w składzie: Natalia Jabrzyk, Karolina Gąsecka, Karolina Bosiek. Złoty medal wywalczyła drużyna neoseniorek w składzie: Iga Wojtasik (juniorka), Kaja Ziomek, Angelika Wójcik Angelika. Ta ostatnia zawodniczka zdobyła też srebny medal indywidualnie na dystansie 1000m. Brązowym może pochwalić się Kaja Ziomek. Startujący zawodnicy z naszej reprezentacji na dystansach 1000m i 3000m zdobyli punkty PŚ w kat. neosenior i junior. Gratulacje i czekamy na kolejne starty. Jutro dystanse 500m i 1500m oraz bieg masowy.

27.01.2018 18:40    5
Pilica tym razem najlepsza, za nią MKS Tomaszów

Instytut sportu młodzieżowego opublikował na swojej stronie internetowej wynik współzawodnictwa klubowego Dzieci i Młodzieży za rok 2017

07.01.2018 23:50    2
Mistrzostwa Polski w sprintach – dzień pierwszy

W sobotę 16 grudnia odbył się pierwszy dzień Mistrzostw Polski w wieloboju sprinterskim.

16.12.2017 23:10    1
Łyżwiarskie Mistrzostwa Polski przed nami

16 grudnia rozpoczną się w Tomaszowie Mistrzostwa Polski w Wieloboju Sprinterskim w łyżwiarstwie szybkim.

13.12.2017 11:12
Młodzi panczeniści na podium

W pierwszym Pucharze Polski rozgrywanym w dn. 2-3.12.2017 w Sanoku, podium wśród kobiet zdobyły zawodniczki KS Pilica Tomaszów Maz. Karolina Gąsecak, Natalia Jabrzyk i Olga Kaczmarek. W klasyfikacji mężczyzn zwyciężył Mateusz Owczarek KS Pilica Tomaszów Maz.

06.12.2017 20:13    1
Pierwsze Mistrzostwa Polski w Arenie Lodowej

W piątek, 27 października 2017 roku, odbyło się uroczyste rozpoczęcie pierwszych Mistrzostw Polski zorganizowanych w nowej Arenie Lodowej w naszym mieście.

28.10.2017 09:16    1
(FOTO) Karolina z medalem!

Za nami pierwszy dzień łyżwiarskich Mistrzostw Polski na dystansach, które po raz pierwszy odbywają się w nowo wybudowanej hali położonej przy ulic Strzeleckiej.

28.10.2017 01:47    7
Od dzisiaj Tomaszów jest stolicą łyżwiarstwa szybkiego w Polsce

W piątek, 27 października 2017 roku, w sali konferencyjnej w Arenie Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim odbyła się konferencja prasowa związana z otwarciem pierwszego w Polsce takiego obiektu sportowego i rozpoczęciem pierwszych sportowych zawodów, które będą się w niej odbywać, czyli XXXII Mistrzostwa Polski na Dystansach.

27.10.2017 19:41    8
Nowy Rekord Polski Juniorek Karoliny Bosiek

Karolina Bosiek zawodniczka KS Pilica Tomaszów kat. juniorka A1 podczas zawodów w niemieckim Inzell poprawiła własny Rekord Polski Juniorek na dystansie 3000 m o 6 sekund uzyskując bardzo wartościowy wynik 4;08,44s.

14.10.2017 21:47    2
Zmarł ks. prałat Edward WieczorekLewica ogłosiła program do PE: prawa pracownicze, Karta Praw Kobiet, Europejski Fundusz MieszkaniowySondaż: 64,3 proc. badanych za budową umocnień na granicy z Rosją i Białorusią, 16,5 proc. przeciwOgórek trzecim wiceprzewodniczącymTragiczny pożar na ulicy KołłątajaZapraszamy na spotkanie z RzecznikiemHejt, cyberprzemoc i mowa nienawiści