Bardzo dobre występy piłkarzy ręcznych

  • 20.10.2014, 01:28
  • bartek28tm
Bardzo dobre występy piłkarzy ręcznych
Za nami kolejne zmagania ligowe szczypiornistów. W wojewódzkiej lidze juniorów, piłkarze ręczni UKS Victoria wywalczyli remis w drugiej, oraz zwycięstwo w trzeciej kolejce.

Dwunastego października nas zespół zmierzył się w Tomaszowie z klubem Anilana Łódź. Pierwsza połowa zakończyła się minimalnym zwycięstwem gospodarzy 15:14. W drugiej to rywale byli lepsi o jednego gola i tym samym po 60 minutach na tablicy wyników widniał remis 29:29.

 

W niedzielę tj. 19 października nasi chłopcy pojechali do Poddębic na mecz z UKS Trops. Nasza drużyna odniosła pierwsze ligowe zwycięstwo 32:34. Juniorzy z trzema punktami na koncie zajmują trzecie miejsce w lidze. Prowadzi CHKS Łódź.

 

Jedenastego października zmagania rozpoczęła liga juniorów młodszych. Szczypiorniści Victorii sezon rozpoczęli od pewnej wygranej w Tomaszowie 32:22 nad zespołem SPR Pabiks Pabianice. W swoim drugim spotkaniu rozegranym w minioną sobotę tj. 18 października,  nasz zespół zremisował na wyjeździe z zespołem Anialny Łódź 29:29. Victoria po dwóch kolejkach zajmuje trzecie miejsce w lidze. Z kompletem zwycięstw prowadzi CHKS Łódź.

 

W grupie A ligi młodzików drugą porażką poniosły rezerwy Victorii. Nasz drugi zespół, tym razem przegrał u siebie z trzecim zespołem Anilany 8:30. Victoria po dwóch rozegranych meczach, z zerowym dorobkiem punktowym plasuje się na czwartym miejscu w tabeli. Prowadzi pierwszy zespół CHKS, który dotychczas rozegrał trzy spotkania i wszystkie wygrał.

 

W grupie B tej samej kategorii wiekowej świetnie radzi sobie pierwszy zespół Vicotrii. Tomaszowianie odnieśli drugie przekonujące zwycięstwo w swoim drugim meczu. Tym razem nasza drużyna nie dała szans klubowi MKS Wieluń, gromiąc w Tomaszowie rywali 34:7. Victoria z 4 punktami w dorobku prowadzi w tabeli.

 

bartek28tm
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe