Z piasku na krajowy finał. Siatkarze z II LO najlepsi w województwie łódzkim
Reprezentanci II Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim zostali mistrzami województwa łódzkiego w piłce siatkowej plażowej chłopców. Podczas finału wojewódzkiego Licealiady, rozegranego 3 czerwca 2026 roku w Łodzi, tomaszowianie pokazali klasę, charakter i sportową dojrzałość, która dała im złote medale oraz awans do finału ogólnopolskiego.
07.06.2026 11:43
7
Komentarze