Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Środa, 10 sierpnia 2022 09:20
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama

Kulturystyka

Mistrzowie z LV GYM
Mistrzowie z LV GYM

W Lutsku - Ukraina- w terminie 16-19.05 odbyły się Mistrzostwa Świata federacji WPA (World Powerlifting Alliance) w wyciskaniu sztangi leżąc. W zawodach startowało prawie 500 zawodników z 22 krajów (w tym zawodnicy m.in. z USA). Reprezentacja Polski zdobyła 18 złotych medali i 7 srebrnych w wyciskaniu sztangi leżąc Pro (ranga profesjonal).

22.05.2019 23:53
Siłacze z medalami
Siłacze z medalami

Siłacze z Powiatowego Centrum Animacji Społecznej w Tomaszowie Maz. wzięli udział w lX Mistrzostwach w wyciskaniu sztangi szkół ponadgimnazjalnych i Vl Otwartych mistrzostwach w wyciskaniu sztangi w kategorii powyżej 21 lat.

08.04.2019 16:24
Gracjan z mistrzowskim tytułem
Gracjan z mistrzowskim tytułem

Gracjan Ostalak został Mistrzem Islandii do 85kg federacji IFBB. Zawody odbyły się 29 marca br. Nasz kulturysta zdobył też drugie miejsce w kategorii "Open". Jak podkreśla trener personalny, pod którego okiem Gracjan przygotowywał się do startu, jest to tym wiekszy sukces, że okres przygotowawczy był niezwykle krótki. Dodatkowo zawodnik miał przejściowe problemy zdrowotne, zanim trafił pod opieke obecnego trenera. Potrzebna była więc nie tylko siła fizyczna ale też dużo samozaparcia, by sprostać wyzwaniu.

02.04.2018 09:30
Ze złotym medalem
Ze złotym medalem

Tomaszowianin złotym medalistą zawodów kulturystycznych o Puchar Ziemi Puckiej

09.03.2016 13:51    7
Tomaszowskie debiuty w kulturystyce i fitness
Tomaszowskie debiuty w kulturystyce i fitness

W dniach 26-28.02.2016br. w hali AmberExpo w Gdańsku odbył się Fit festival, czyli największe targii fitness w Polsce. W czasie jego trwania rozegrane zostały Debiuty w Kulturystyce i Fitness.

01.03.2016 16:18    2
Tomaszowianin na podium
Tomaszowianin na podium

W dniach 17-18 kwietnia w Hali Targów Kileckich odbyły się Mistrzostwa Polski w Kulturystyce.

21.04.2015 13:33    1
Debiut i od razu sukces
Debiut i od razu sukces

W minioną sobotę, w hali konferencyjnej Targów Kieleckich odbyły Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w kulturystyce i fitness. Nasze miasto reprezentowała 19 letnia Kaja Wojciechowska w kategorii fitness sylwetkowe kobiet.

07.10.2013 23:59    11
Udany debiut podopiecznego Mariusza Marusika
Udany debiut podopiecznego Mariusza Marusika

23 marca w Ostrowi Mazowieckiej odbyły się Debiuty Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego. Wystartował w nich 23 letni mieszkaniec Opoczna Damian Półtorak reprezentujący Muscular Shop Team, który trenował pod okiem tomaszowskiego trenera Mariusza Marusika (mistrza polski w kulturystyce.

25.03.2013 16:37
Duży sukces Mariusza
Duży sukces Mariusza

W słowackim mieście Brusno, ukrytym pośród wspaniałych gór, odbył się Międzynarodowy Turniej Kulturystyczny „Mister Universe 2012”. Nasze miasto i kraj reprezentował na nim Mariusz Marusik z klubu "Muscular Shop Team" Tomaszów Mazowiecki.

11.06.2012 10:34    5
Kolejny sukces Mariusza
Kolejny sukces Mariusza

W miejscowości Świecie, niedaleko Torunia odbyły się Mistrzostwa Polski w kulturystyce i fitness Federacji National Athletic Comitee-Polska 2012. Nasze miasto reprezentował na tych zawodach utytułowany zawodnik tomaszowskiego klubu "Muscular Shop Team" Mariusz Marusik.

27.05.2012 13:25    4
Kulturystyka: Mariusz Marusik reprezentantem Polski
Kulturystyka: Mariusz Marusik reprezentantem Polski

5 listopada w Przodkowie k. Gdańska w hali sportowo-widowiskowej odbył się Puchar Polski federacji NAC w kulturystyce i fitness. Tomaszowa Mazowiecki reprezentowało dwóch zawodników w kulturystyce ekstremalnej. Tomaszowianie wrócili z zawodów z sukcesami. Mariusz Marusik pokonał wszystkich konkurentów, wygrywając zmagania pucharowe w swojej kategorii.

11.11.2011 12:35    8
bezchmurnie

Temperatura: 18°CMiasto: Tomaszów Mazowiecki

Ciśnienie: 1027 hPa
Wiatr: 12 km/h

Modlitwa na koszt podatnika. Węgrzynowski u Rydzyka Wystarczy nie kraść! Tak krzyczała na wiecach była Premier polskiego Rządu Beata Szydło. Równocześnie sprawując swoją funkcję pełnymi garściami czerpała z profitów władzy, bo... jej się to "po prostu należało". Niestety wszystko należy się politykom na każdym szczeblu władzy, od samorządów w małych gminach, po posłów, senatorów i członków tzw. Rady Ministrów. Czasami ma się wrażenie, że ludzie ci są niczym małe dzieci, które dorwawszy się do zabawek, wykorzystują je ponad miarę, a często w sposób niezgodny z ich przeznaczeniem. Nic dziwnego, że szybko ulegają one zepsuciu, szczególnie, gdy są używane do bicia innych dzieciaków w piaskownicy. W powiecie tomaszowskim jest dokładnie tak samo. Starosta Węgrzynowski przez 3 lata swojego rządzenia napsuł co tylko było możliwe, bo jego misją nie jest zarządzanie a chrystianizacja prostego i ciemnego ludu, który już dawno został ochrzczony i deklaruje na co dzień bardzo konkretne wyznanie, nawet jeśli jego przesłania nie do końca rozumie. Tak zresztą, jak nie pojmuje go sam Mariusz Wegrzynowski. Takie przynajmniej ja odnoszę wrażenie, ale oczywiście nie każdy musi się ze mną zgadzać. Wszak ludzie wybrali i ludzie wiedzieli kogo wybierają. Ja mogę się mylić, bo może faktycznie politykom można pozwalać na więcej, przecież nikt nie ma pretensji do clowna w cyrku, kiedy ten ochlapie go bitą śmietanąIlość komentarzy artykułu: 25Modlitwa na koszt podatnika. Węgrzynowski u Rydzyka
Samorządowe getto czy wasalizacja demokracji? Ostatnia sesja Rady Powiatu Tomaszowskiego miała tragikomiczny charakter. Pytanie, jakie stawiam w tytule jest nieco abstrakcyjne i przyznaję, że odpowiedź na nie może wielu osobom może przysporzyć sporo kłopotów. Dlaczego? Otóż w mojej ocenie wasalizacja oparta na korupcji, strachu i cynizmie takie właśnie samorządowe getto tworzy. Trzeba przyznać, że starosta Mariusz Węgrzynowski doskonale radzi sobie na swojej funkcji. O ile do zarządzania samorządem można mieć tysiące zastrzeżeń, to w zjednywaniu sobie radnych okazał się mistrzem. W tle zawsze są pieniądze i to one leżą u podstaw wiernopoddańczych zależności oraz strach przed ich utratą. Samorządowe niewolnictwo nie ma barw partyjnych. Korumpowani są zarówno radni związani z PiS, jak i Platformą Obywatelską. Rekordzista z partii Donalda Tuska w ciągu trzech lat zdołał załatwić sobie aż 4 posady w jednostkach podległych samorządom. W jednej z nich nich urzędnicy właściwie go nigdy nie widzieli i nie są w stanie odpowiedzieć na pytanie: czym pracownik w ogóle się zajmował. Zapytania kierowane do wójta kończą się zazwyczaj bredzeniem na temat RODO. Nie zawsze są to fuchy samorządowe. Wykorzystując swoje partyjne kontakty starosta jest w stanie załatwić robotę w instytucjach rządowych lub podległych samorządowi wojewódzkiemu. Chyba nie muszę pisać, że kompetencje nie mają tu żadnego znaczenia. Ilość komentarzy artykułu: 24Samorządowe getto czy wasalizacja demokracji?
Komentarze
Autor komentarza: UjazdTreść komentarza: Masz rację;)jeszcze niech zaproszą tuleje i kurdej szatan męczenniczke:)i może Pawlaka ;)Data dodania komentarza: 09.08.2022, 21:48Źródło komentarza: Kolejny przystanek Tour de Konstytucja w Tomaszowie MazowieckimAutor komentarza: MarioTreść komentarza: Oduczycie się używania w negatywnym odniesieniu słowa "rajd"?Data dodania komentarza: 09.08.2022, 21:10Źródło komentarza: Rowerzysta w implantem w mózgu? Niewiarygodny rajd ulicami miasta,Autor komentarza: Ambroży sam przełożyTreść komentarza: Implant w mozgu? Chyba implant mozgu i sie przeszczep nie przyjął 😅😅Data dodania komentarza: 09.08.2022, 19:42Źródło komentarza: Rowerzysta w implantem w mózgu? Niewiarygodny rajd ulicami miasta,Autor komentarza: Psikusa bez sTreść komentarza: Policja stoi w krzakach i czeka żeby wlepić łatwy mandat a nie bedzie uganiała się za jakimś zj**emData dodania komentarza: 09.08.2022, 18:49Źródło komentarza: Rowerzysta w implantem w mózgu? Niewiarygodny rajd ulicami miasta,Autor komentarza: woodyTreść komentarza: tomaszow to stan umyslu jak sie czyta komentazeData dodania komentarza: 09.08.2022, 18:27Źródło komentarza: Kolejny przystanek Tour de Konstytucja w Tomaszowie MazowieckimAutor komentarza: PATOLATreść komentarza: Na co czeka policja? Aż się wydarzy tragedia? Widac że idiota jest w stanie spowodować wypadek i zagraża otoczeniu powinien do końca życia siedzieć w kaftanie.Data dodania komentarza: 09.08.2022, 17:07Źródło komentarza: Rowerzysta w implantem w mózgu? Niewiarygodny rajd ulicami miasta,
Reklama
a