Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 16:31
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama

Kabaret

STAND-UP COMEDY SHOW w Tomaszowie Mazowieckim.  Wystąpi: Mateusz Socha
STAND-UP COMEDY SHOW w Tomaszowie Mazowieckim. Wystąpi: Mateusz Socha

Stand-up No Limits zapraszają na wieczór Stand-up Comedy Show.

14.06.2019 10:01
STAND-UP COMEDY SHOW w Tomaszowie Mazowieckim.
STAND-UP COMEDY SHOW w Tomaszowie Mazowieckim.

Stand-up No Limits zapraszają na wieczór Stand-up Comedy Show. 28 maja, na kultowej scenie w Ęklawa – klub kultura kawa przy Barlickiego 4, z pełnymi programami wystąpią Tomek Kołecki oraz Paweł Chałupka. Wieczór poprowadzi gospodarz sceny – Bartłomiej Korbel.

22.05.2019 16:38    1
Wiosenny stand-up w Ęklawie
Wiosenny stand-up w Ęklawie

Stand-up No Limits oraz Ęklawa – klub kultura kawa w Tomaszowie Mazowieckim zapraszają na wieczór stand-upowy. 9 kwietnia wystąpią dwaj komicy – Jacek Stramik oraz Michał Kutek.

06.04.2019 08:12    1
Dzień Kobiet w klimacie stand-up
Dzień Kobiet w klimacie stand-up

 Mieszko Minkiewicz w Tomaszowie Mazowieckim z programem 'Hihilista'

07.03.2019 21:26
STAND-UP COMEDY SHOW: Olka Szczęśniak i Paulina Potocka
STAND-UP COMEDY SHOW: Olka Szczęśniak i Paulina Potocka

Stand-up No Limits oraz Ęklawa – klub kultura kawa zapraszają na wieczór stand-up comedy!

05.02.2019 19:27    1
STAND-UP COMEDY SHOW Rafał Rutkowski  z programem „Homar z Biedronki”
STAND-UP COMEDY SHOW Rafał Rutkowski z programem „Homar z Biedronki”

Stand-up No Limits i Ęklawa – klub kultura kawa zapraszają na kolejny wieczór stand-upowy! Na scenie pojawi się Rafał Rutkowski ze swoim najnowszym programem pod tytułem "Homar z Biedronki".

19.11.2018 19:23    2
NEO-NÓWKA rozbawi Tomaszów
NEO-NÓWKA rozbawi Tomaszów

Lubicie kabarety? Mamy dla Was zaproszenie na występ "NEO-NÓWKI". Jesli chcecie otrzymać zaproszenia piszcie.

02.09.2018 16:42
KOLEJNY STAND-UP W TOMASZOWIE
KOLEJNY STAND-UP W TOMASZOWIE

Agencja BeKa Events z projektem STAND-UP NO LIMITS po raz kolejny zaprosili do naszego miasta kolejnych komików.

17.02.2017 18:58    1
Tych dwóch facetów rozśmieszy Was do łez
Tych dwóch facetów rozśmieszy Was do łez

Tych dwóch Panów nie trzeba nikomu przedstawiać! Za sprawą agencji artystycznej BeKa Events, która cyklicznie organizuje występy komediowe w Tomaszowie Mazowieckim można będzie zobaczyć kolejne gwiazdy stand-upowe sceny.

17.01.2017 12:48
Kolejna gwiazda komediowa w Tomaszowie Mazowieckim
Kolejna gwiazda komediowa w Tomaszowie Mazowieckim

Za sprawą projektu Stand-up No Limits i współpracy Agencji Artystycznej BeKa Events z Ęklawą mamy zaszczyt zaprosić tomaszowian i tomaszowianki na występ teatralno-komediowy Wojtka Tremiszewskiego znanego z kabaretu LIMO czy programu SPADKOBIERCY.

09.12.2016 13:53
Stand-up No Limits zaprasza: Bartosz Zalewski ze Stand-up Polska w Ęklawie
Stand-up No Limits zaprasza: Bartosz Zalewski ze Stand-up Polska w Ęklawie

Było wielu komików w Tomaszowie, ale tego ewidentnie nie można przegapić. Bartosz Zalewski słynie z ciętego materiału i występów w roastach wielu gwiazd. 19 listopada na „Wielkiej Scenie Ęklawy” wystąpi wraz z Rafałem Sumowskim.

14.11.2016 18:43
Stand-up Comedy czyli Rafał Pacześ w programie: „Zaczynam rozumieć”
Stand-up Comedy czyli Rafał Pacześ w programie: „Zaczynam rozumieć”

Kolejne wydarzeniu z cyklu Stand-up No Limits nadchodzi wielkimi krokami. Już w najbliższą niedzielę o 20:00 w Ęklawa - klub kultura kawa rozśmieszać będzie Rafał Pacześ, nazywany przez komików „Al Paczos”, „Gruby Wiór”. Gwarantujemy stand-up na najwyższym poziomie Rafał Pacześ nie bierze jeńców.

13.10.2016 19:57
Bękarty Stand-upu na „Wielkiej Scenie” w Tomaszowie Mazowieckim
Bękarty Stand-upu na „Wielkiej Scenie” w Tomaszowie Mazowieckim

Po raz kolejny projekt Stand-up No Limits odpala sezon komediowy w Ęklawie!!! Tym razem w najbliższą sobotę na otwarcie sezonu przyjedzie jeden z najbardziej charakterystycznych i hardcorowych duetów, czyli Bękarty Stand-Upu.

22.09.2016 13:04
(FOTO) Marcin Daniec w mistrzowskiej formie
(FOTO) Marcin Daniec w mistrzowskiej formie

Sobota podczas tegorocznych Dni Tomaszowa to nie tylko występy muzyczne na tomaszowskich błoniach, ale także znakomite kabaretowe show Marcina Dańca na Placu Kościuszki.

29.06.2016 13:29    5
Grzegorz Halama w Tomaszowie Mazowieckim, czyli kolejna odsłona Stand-up No Limits!
Grzegorz Halama w Tomaszowie Mazowieckim, czyli kolejna odsłona Stand-up No Limits!

"Już 29.06. (środa) w klubokawiarni Ęklawa o godzinie 19:00 kolejny wieczór Stand-up Comedy zorganizowany za sprawą projektu Stand-up No Limits"

27.06.2016 17:48    3
Na wesoło w Ęklawie
Na wesoło w Ęklawie

Abordaż to dwie trójmiejskie improwizatorki, Wiolka Walaszczyk iMałgorzata Różalska, przez lata występujące razem w grupach W Gorącej Wodzie Kompani i Histeria.

16.05.2016 18:26
VOYAGER, czyli Cezary Jurkiewicz ze Stand-up Polska w Tomaszowie!
VOYAGER, czyli Cezary Jurkiewicz ze Stand-up Polska w Tomaszowie!

Voyager to wycieczka w jedną stronę przez strumień świadomości znerwicowanego komika. Rejs luksusowym jachtem po morzu wstydu i niespełnionych nadziei.

18.04.2016 20:15    1
Stand-up: Kasia Piasecka i Olka Szczęśniak czyli prezent na dzień kobiet…
Stand-up: Kasia Piasecka i Olka Szczęśniak czyli prezent na dzień kobiet…

8 marca święto wszystkich kobiet, dlatego Stand-up No Limits i klubokawiarnia Ęklawa mają niespodziankę dla Pań. Wyjątkowy dzień zasługuje na wyjątkowe gwiazdy polskiej sceny komediowej. We wtorek w Tomaszowie Mazowieckim wystąpią dwie najbardziej rozpoznawalne stand-uperki w Polsce.

02.03.2016 13:43    1
Szykuje się zabawny wieczór
Szykuje się zabawny wieczór

Szanowni Państwo KABARET NEO-NÓWKA wraz z AGENCJĄ ARTYSTYCZNĄ „JOANNA” serdecznie zapraszają na wyjątkowy, jubileuszowy koncert Neo-Nówki, podsumowujący 15-lecie działalności wrocławskiej formacji

29.01.2016 18:51
W dresie na scenie
W dresie na scenie

Wielkimi krokami zbliża się do Tomaszowa Mazowieckiego kolejna odsłona Stand-up Comedy Show!!!

19.01.2016 19:29
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 24°CMiasto: Tomaszów Mazowiecki

Ciśnienie: 1023 hPa
Wiatr: 18 km/h

Modlitwa na koszt podatnika. Węgrzynowski u Rydzyka Wystarczy nie kraść! Tak krzyczała na wiecach była Premier polskiego Rządu Beata Szydło. Równocześnie sprawując swoją funkcję pełnymi garściami czerpała z profitów władzy, bo... jej się to "po prostu należało". Niestety wszystko należy się politykom na każdym szczeblu władzy, od samorządów w małych gminach, po posłów, senatorów i członków tzw. Rady Ministrów. Czasami ma się wrażenie, że ludzie ci są niczym małe dzieci, które dorwawszy się do zabawek, wykorzystują je ponad miarę, a często w sposób niezgodny z ich przeznaczeniem. Nic dziwnego, że szybko ulegają one zepsuciu, szczególnie, gdy są używane do bicia innych dzieciaków w piaskownicy. W powiecie tomaszowskim jest dokładnie tak samo. Starosta Węgrzynowski przez 3 lata swojego rządzenia napsuł co tylko było możliwe, bo jego misją nie jest zarządzanie a chrystianizacja prostego i ciemnego ludu, który już dawno został ochrzczony i deklaruje na co dzień bardzo konkretne wyznanie, nawet jeśli jego przesłania nie do końca rozumie. Tak zresztą, jak nie pojmuje go sam Mariusz Wegrzynowski. Takie przynajmniej ja odnoszę wrażenie, ale oczywiście nie każdy musi się ze mną zgadzać. Wszak ludzie wybrali i ludzie wiedzieli kogo wybierają. Ja mogę się mylić, bo może faktycznie politykom można pozwalać na więcej, przecież nikt nie ma pretensji do clowna w cyrku, kiedy ten ochlapie go bitą śmietanąIlość komentarzy artykułu: 25Modlitwa na koszt podatnika. Węgrzynowski u Rydzyka
Samorządowe getto czy wasalizacja demokracji? Ostatnia sesja Rady Powiatu Tomaszowskiego miała tragikomiczny charakter. Pytanie, jakie stawiam w tytule jest nieco abstrakcyjne i przyznaję, że odpowiedź na nie może wielu osobom może przysporzyć sporo kłopotów. Dlaczego? Otóż w mojej ocenie wasalizacja oparta na korupcji, strachu i cynizmie takie właśnie samorządowe getto tworzy. Trzeba przyznać, że starosta Mariusz Węgrzynowski doskonale radzi sobie na swojej funkcji. O ile do zarządzania samorządem można mieć tysiące zastrzeżeń, to w zjednywaniu sobie radnych okazał się mistrzem. W tle zawsze są pieniądze i to one leżą u podstaw wiernopoddańczych zależności oraz strach przed ich utratą. Samorządowe niewolnictwo nie ma barw partyjnych. Korumpowani są zarówno radni związani z PiS, jak i Platformą Obywatelską. Rekordzista z partii Donalda Tuska w ciągu trzech lat zdołał załatwić sobie aż 4 posady w jednostkach podległych samorządom. W jednej z nich nich urzędnicy właściwie go nigdy nie widzieli i nie są w stanie odpowiedzieć na pytanie: czym pracownik w ogóle się zajmował. Zapytania kierowane do wójta kończą się zazwyczaj bredzeniem na temat RODO. Nie zawsze są to fuchy samorządowe. Wykorzystując swoje partyjne kontakty starosta jest w stanie załatwić robotę w instytucjach rządowych lub podległych samorządowi wojewódzkiemu. Chyba nie muszę pisać, że kompetencje nie mają tu żadnego znaczenia. Ilość komentarzy artykułu: 24Samorządowe getto czy wasalizacja demokracji?
Komentarze
Autor komentarza: UjazdTreść komentarza: Mam nadzieję że pisiorskie układanie się z politycznymi sprzedawczyka mi typu wójt z Ujazdu,Zdonki dla marnych paru głosów w końcu się skończy.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 13:20Źródło komentarza: Kantar Public: Koalicja Obywatelska wygrywa z PiSAutor komentarza: UjazdTreść komentarza: Jak był przydatny to nawet Pawlak go zatrudnił w ujeździe a teraz już się pewnie nie przyznaje:)bo się wielki pisior zrobił.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 13:16Źródło komentarza: TW Robert, czy Tomasz Zdonek? Ujawniamy dokumentyAutor komentarza: EleonoraTreść komentarza: czy rowerem nie można jechać po chodniku? co to za przepisy, i to nieustanne dzwonienie rowerzystów... mam wrażenie że Aga nie umie jeździć na rowerze, nie wie jaka to frajda i nie zna się na przepisach.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 12:21Źródło komentarza: Jaki to ma sens - pyta czytelnik portaluAutor komentarza: Sdj545Treść komentarza: Gwarantuje, że i na taką ewentualność (reakcja nauczyciela) był scenariusz. Na marginesie... musiałby być na prawdę dobrze wyszkolony...Data dodania komentarza: 08.08.2022, 11:55Źródło komentarza: Strzelanina w szkole. Dzieci nie są bezpieczneAutor komentarza: MaxxxTreść komentarza: Córko generała, za dużo filmów i opowieści taty co mu na pagon naj...ło.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 11:53Źródło komentarza: Strzelanina w szkole. Dzieci nie są bezpieczneAutor komentarza: kotaraTreść komentarza: Łapcie namiary - goingapp.pl/wydarzenie/maria-peszek-j-bie-to-wszystko-wiosna-nareszcie-fabryka-lloyda/maj-2022 Nie wiem, jak to wyjdzie, ale ogólnie przepadam za tą dziewczyną. Robi kolosalną różnicę swoimi występami ;-)Data dodania komentarza: 08.08.2022, 09:01Źródło komentarza: Łódzka odsłona trasy koncertowej 'Jezus Maria Peszek' już w czwartek
Reklama
a