Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 26 września 2022 13:58
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama

Kabaret

„Stand-up Polska”  w Tomaszowie Mazowieckim
„Stand-up Polska” w Tomaszowie Mazowieckim

Za sprawą Stand-up No Limits w Tomaszowie pojawiło się wielu komików. Byli już między innymi: Abelard Giza, Kacper Ruciński, Mariusz Kałamaga, Łukasz „Lotek” Lodkowski, oraz Rafał Pacześ! Czas na kolejne wielkie gwiazdy tego gatunku. Już w najbliższy czwartek, 10.12.2015r. w samym sercu rozrywki i kultury czyli w klubokawiarni Eklawa wystąpią Karol Kopiec i Gaweł Feliga.

05.12.2015 21:32    1
KACPER RUCIŃSKI i JACEK STRAMIK wystąpią po raz pierwszy w klubokawiarni Ęklawa! Otwarcie nowej sceny STAND-UP NO LIMITS!
KACPER RUCIŃSKI i JACEK STRAMIK wystąpią po raz pierwszy w klubokawiarni Ęklawa! Otwarcie nowej sceny STAND-UP NO LIMITS!

8 września startuje kolejny sezon wydarzeń stand-upowych. Tomaszów Mazowiecki ma okazję gościć kolejnych niezwykłych komików. Tym razem nasze miasto po raz pierwszy odwiedzi Kacper Ruciński oraz powróci drugi raz z nowym materiałem Jacek Stramik. Ten niezwykły duet stand-uperów zainauguruje nową tomaszowską scenę projektu Stand-up No Limits.

08.09.2015 12:48    3
ABELARD GIZA W TOMASZOWIE MAZOWIECKIM!
ABELARD GIZA W TOMASZOWIE MAZOWIECKIM!

Już w najbliższy piątek o godzinie 18:00 restauracja Alchemik uruchomi swoją artystyczną scenę . Jeden z najpopularniejszych komików w Polsce przyjeżdża do Tomaszowa Mazowieckiego ze swoim solowym występem w stylu stand-up comedy.

14.06.2015 22:28
STAND-UP TO NIE KABARET TO COŚ WIĘCEJ!
STAND-UP TO NIE KABARET TO COŚ WIĘCEJ!

Kolejna odsłona, ostrego, bezkompromisowego humoru w Tomaszowie Mazowieckim, tym razem na scenie restauracji Alchemik pojawi się lider kabaretu „ŁOWCY. B”, czyli MARIUSZ KAŁAMAGA oraz jego kompan JACEK STRAMIK!

12.05.2015 13:09
Jest jedna osoba, jeden mikrofon i ma być śmiesznie.
Jest jedna osoba, jeden mikrofon i ma być śmiesznie.

Już w tę sobotę (7 lutego) przyjeżdżają do Tomaszowa Mazowieckiego Bękarty Stand-upu, jedni z najcharakterystyczniejszych komików w Polsce. Wywiad, który przeprowadziłem miał na celu przybliżyć mieszkańcom Tomaszowa tych niebanalnych artystów czyli Karola Modzelewskiego i Łukasza „Lotka” Lodkowskiego. Zadanie uważam za wykonane bo odpowiedzi kipią groteską, zresztą zobaczcie sami:

04.02.2015 16:07    1
Kolejna edycja Stand-up Comedy Show
Kolejna edycja Stand-up Comedy Show

Kolejny Stand-up Comedy Show w Tomaszowie Mazowieckim. Po niemalejącej frekwencji i pozytywnych opiniach do naszego miasta przyjadą kolejni komicy by rozbawić mieszkańców do łez.

20.01.2015 11:34
Ostatni  Stand-up w Tomaszowie!
Ostatni Stand-up w Tomaszowie!

Jeśli jeszcze nigdy nie byłeś na stand-upie lub co gorsza nie wiesz co to jest - masz ostatnią w tym roku możliwość napromieniowania się pozytywną dawką dobrego humoru. Już w tą sobotę, 8 listopada do Tomaszowa Mazowieckiego przyjadą: Piotr Złydach oraz Michał Leja, Komicy z krakowskiego „Comedy Lab - Laboratorium komedii”. Ponad półtora godzinny występ zostanie poprowadzony przez organizatora Bartłomieja Korbela. Nie może Was zabraknąć!

06.11.2014 21:35    6
Neo-Nówka wystąpi w Tomaszowie
Neo-Nówka wystąpi w Tomaszowie

Szanowni Państwo KABARET NEO-NÓWKA wraz z AGENCJĄ ARTYSTYCZNĄ „JOANNA” serdecznie zapraszają Państwa na swój nowy program

27.10.2014 21:30
KOLEJNA ODSŁONA STAND-UP COMEDY SHOW W  TOMASZOWIE MAZOWIECKIM
KOLEJNA ODSŁONA STAND-UP COMEDY SHOW W TOMASZOWIE MAZOWIECKIM

Po ogromnym sukcesie i przychylnych komentarzach w tomaszowskich mediach czas na kolejną odsłonę Stand-up. Tym razem do Tomaszowa przyjadą komicy ze stand-up Łódź. Nie narzekaj, że nic się w Tomaszowie nie dzieje przyjdź i śmiej się na całego.

11.09.2014 05:00    5
Nie ma DNI TOMASZOWA, ale jest Stand-up Comedy Show
Nie ma DNI TOMASZOWA, ale jest Stand-up Comedy Show

Niestety nie będzie zorganizowanych Dni Tomaszowa w naszym mieście i o tym wie już każdy. Natomiast nie każdy wie, że 12 lipca w O.K. "Tkacz po raz pierwszy Tomaszów Mazowiecki będzie gościł Komików występujących w stylu Stand-up Comedy Show.

11.07.2014 11:06    12
"Łowcy B." rozbawią tomaszowską publiczność
"Łowcy B." rozbawią tomaszowską publiczność

Zapraszamy na występ kabaretu "Łowcy.B", który odbędzie się 6 marca 2014r. o godz. 20:00 w tomaszowskim kinie WŁÓKNIARZ, ul. Mościckiego 6

21.02.2014 23:00    3
„NIC NOWEGO POD SŁOŃCEM” program satyryczno-kabaretowy w MOK-u
„NIC NOWEGO POD SŁOŃCEM” program satyryczno-kabaretowy w MOK-u

Aktor Sławomir Holland 24 stycznia zaprezentuje w MOK-u swój program satyryczno-kabaretowy pt. .„NIC NOWEGO POD SŁOŃCEM”.

15.01.2014 12:54    4
Kabaret pod Wydrwigroszem odwiedzi Tomaszów
Kabaret pod Wydrwigroszem odwiedzi Tomaszów

KABARET POD WYRWIGROSZEM wraz z AGENCJĄ ARTYSTYCZNĄ JOANNA oraz portalem NaszTomaszów.pl serdecznie zapraszają Państwa na swój nowy program, który będzie można obejrzeć 16 V 2013 r. o godz.: 20.00 w Kinie Włókniarz przy ul. I. Mościckiego 6

07.05.2013 23:30
Agencja Artystyczna Joanna zaprasza na Kabaret Moralnego Niepokoju
Agencja Artystyczna Joanna zaprasza na Kabaret Moralnego Niepokoju

Agencja Trend PRess, wydawca portali NaszTomaszow.pl, NaszeOpoczno.pl oraz patron serwisu TuGrodzisk.pl wspólnie z Agencją Artystyczną „Joanna” z Kielc serdecznie zapraszają na występ Kabaretu Moralnego Niepokoju, który odbędzie się 09 kwietnia w łódzkim Teatrze Muzycznym, początek występu godzina 17.30.

29.03.2013 21:34    1
Kabaret Moralnego Niepokoju - wygraj wejściówkę
Kabaret Moralnego Niepokoju - wygraj wejściówkę

Już 9 stycznia będziemy mieli możliwość obejrzeć w Tomaszowie jeden z najbardziej popularnych kabaretów, jakim jest Kabaret Moralnego Niepokoju. Grupa przyjedzie do naszego miasta ze swoim najnowszym programem, zatytułowanym „Pogoda na suma”. Portal NaszTomaszow.pl jest patronem medialnym imprezy a dla naszych czytelników będziemy mieć codziennie zaproszenia na to niepowtarzalne wydarzenie. Otrzyma je osoba. Która najszybciej odpowie na zadane przez nas pytanie przysyłając mail na redakcyjny adres korespondencyjny [email protected] oraz polubi nasz profil na Facebooku. Laureatem konkursu został tym razem Michał Robak.

07.01.2013 09:00
Kabaret Moralnego Niepokoju w Tomaszowie
Kabaret Moralnego Niepokoju w Tomaszowie

Wszystko wskazuje na to, że już w styczniu będziemy mieli możliwość obejrzeć w Tomaszowie jeden z najbardziej popularnych kabaretów, jakim jest Kabaret Moralnego Niepokoju. Grupa przyjedzie do naszego miasta ze swoim najnowszym programem, zatytułowanym „Pogoda na suma”.

14.12.2012 10:32    5
Agencja Impress-Art zaprasza na 2 Łódzki Festiwal Kabaretowy
Agencja Impress-Art zaprasza na 2 Łódzki Festiwal Kabaretowy

Wspólnie z łódzką Agencją Impress – Art. zapraszamy na konkurs w którym do rozdania mamy dziesięć pojedynczych zaproszeń na 2 Łódzki Festiwal Kabaretowy w Łodzi, który odbędzie się 3 grudnia 2011 roku w Atlas Arenie, początek imprezy godzina 17.00.

10.11.2011 05:00
Smile w Tomaszowie
Smile w Tomaszowie

MIEJSKI OŚRODEK KULTURY w Tomaszowie Mazowieckim z okazji Dnia Kobiet ma przyjemność zaprosić na program Kabaretu SMILE. Impreza odbędzie się 07 marca o godz.17.00w sali widowiskowej „Włókniarz”

01.03.2010 00:00    2
zachmurzenie duże

Temperatura: 15°CMiasto: Tomaszów Mazowiecki

Ciśnienie: 1006 hPa
Wiatr: 14 km/h

Modlitwa na koszt podatnika. Węgrzynowski u Rydzyka Wystarczy nie kraść! Tak krzyczała na wiecach była Premier polskiego Rządu Beata Szydło. Równocześnie sprawując swoją funkcję pełnymi garściami czerpała z profitów władzy, bo... jej się to "po prostu należało". Niestety wszystko należy się politykom na każdym szczeblu władzy, od samorządów w małych gminach, po posłów, senatorów i członków tzw. Rady Ministrów. Czasami ma się wrażenie, że ludzie ci są niczym małe dzieci, które dorwawszy się do zabawek, wykorzystują je ponad miarę, a często w sposób niezgodny z ich przeznaczeniem. Nic dziwnego, że szybko ulegają one zepsuciu, szczególnie, gdy są używane do bicia innych dzieciaków w piaskownicy. W powiecie tomaszowskim jest dokładnie tak samo. Starosta Węgrzynowski przez 3 lata swojego rządzenia napsuł co tylko było możliwe, bo jego misją nie jest zarządzanie a chrystianizacja prostego i ciemnego ludu, który już dawno został ochrzczony i deklaruje na co dzień bardzo konkretne wyznanie, nawet jeśli jego przesłania nie do końca rozumie. Tak zresztą, jak nie pojmuje go sam Mariusz Wegrzynowski. Takie przynajmniej ja odnoszę wrażenie, ale oczywiście nie każdy musi się ze mną zgadzać. Wszak ludzie wybrali i ludzie wiedzieli kogo wybierają. Ja mogę się mylić, bo może faktycznie politykom można pozwalać na więcej, przecież nikt nie ma pretensji do clowna w cyrku, kiedy ten ochlapie go bitą śmietanąIlość komentarzy artykułu: 30Modlitwa na koszt podatnika. Węgrzynowski u Rydzyka
Samorządowe getto czy wasalizacja demokracji? Ostatnia sesja Rady Powiatu Tomaszowskiego miała tragikomiczny charakter. Pytanie, jakie stawiam w tytule jest nieco abstrakcyjne i przyznaję, że odpowiedź na nie może wielu osobom może przysporzyć sporo kłopotów. Dlaczego? Otóż w mojej ocenie wasalizacja oparta na korupcji, strachu i cynizmie takie właśnie samorządowe getto tworzy. Trzeba przyznać, że starosta Mariusz Węgrzynowski doskonale radzi sobie na swojej funkcji. O ile do zarządzania samorządem można mieć tysiące zastrzeżeń, to w zjednywaniu sobie radnych okazał się mistrzem. W tle zawsze są pieniądze i to one leżą u podstaw wiernopoddańczych zależności oraz strach przed ich utratą. Samorządowe niewolnictwo nie ma barw partyjnych. Korumpowani są zarówno radni związani z PiS, jak i Platformą Obywatelską. Rekordzista z partii Donalda Tuska w ciągu trzech lat zdołał załatwić sobie aż 4 posady w jednostkach podległych samorządom. W jednej z nich nich urzędnicy właściwie go nigdy nie widzieli i nie są w stanie odpowiedzieć na pytanie: czym pracownik w ogóle się zajmował. Zapytania kierowane do wójta kończą się zazwyczaj bredzeniem na temat RODO. Nie zawsze są to fuchy samorządowe. Wykorzystując swoje partyjne kontakty starosta jest w stanie załatwić robotę w instytucjach rządowych lub podległych samorządowi wojewódzkiemu. Chyba nie muszę pisać, że kompetencje nie mają tu żadnego znaczenia. Ilość komentarzy artykułu: 24Samorządowe getto czy wasalizacja demokracji?
Komentarze
Autor komentarza: TomaszówTreść komentarza: Kolejny protest tym razem przeciwko Antoniemu,osoby te które na wszystkich protestach tzw totalnej opozycji:)tylko coś was mało :)gnlsData dodania komentarza: 26.09.2022, 13:10Źródło komentarza: Tomaszowianie lubią MacierewiczaAutor komentarza: MarlaTreść komentarza: Brawo !Data dodania komentarza: 26.09.2022, 11:45Źródło komentarza: Dobro i zło w tomaszowskim krajobrazieAutor komentarza: AmsTreść komentarza: Czyli znowu nikt nie zapyta osób, które nie korzystają z komunikacji miejskiej, a które chętnie korzystalyby z niej gdyby rozkład jazdy był inny. Porażka.Data dodania komentarza: 26.09.2022, 09:48Źródło komentarza: Ankieterzy pojawią się w autobusach MZKAutor komentarza: tomTreść komentarza: Nic nie wiedziałem o tym proteście ale go popieram i wstydzę się że taki człowiek jak Macierewicz ma cokolwiek wspólnego z moim miastem FE !Data dodania komentarza: 26.09.2022, 09:37Źródło komentarza: Tomaszowianie lubią MacierewiczaAutor komentarza: Uczeń lat70Treść komentarza: Bo to najlepsza szkoła. II LO zwą się arbuzami, ale te prawdziwe arbuzy to były za czasów dyr. Grabowskiego (lata 70), obecnie to dużo im brakuje. Na starej renomie chcą jechać przez pół wieku - dobre sobie. Z tamtych arbuzów to jeno woda i kolor się ostały. Za Grabola i Wojtka Lubczyńskiego to na studia dostawali się niemalże 100% kto tylko się starał.Data dodania komentarza: 26.09.2022, 09:37Źródło komentarza: I Liceum pęka w szwach. W czterech szkołach wolne miejcaAutor komentarza: KMTreść komentarza: Łamiesz przepisy i usilnie bronisz walsiewłebData dodania komentarza: 26.09.2022, 09:25Źródło komentarza: Nic sobie nie robią z obowiązujących zakazów
Reklama
a