Trafiła nożem w okolice serca

  • 26.11.2012, 19:40
  • Mariusz Strzępek
24 listopada o godzinie 8:30, dyżurny Komendy Policji otrzymał informację od dyspozytora Pogotowia, iż w jednej z miejscowości w gminie Będków, jest udzielana pomoc 30 – letniemu mężczyźnie, który ma rany kłute w okolicy serca oraz uda.

Jak wynikało z informacji powstałe obrażenia zagrażały jego życiu i zdrowiu. Na miejsce zdarzenia skierowano patrol,  który niezwłocznie zaczął ustalać okoliczności, w jakich doszło do zranienie mężczyzny.  

 

- Na miejscu obecna była 22 letnia przyjaciółka pokrzywdzonego - mówi komisarz Katarzyna Dutkiewicz - Pawlikowska. - Kobieta została przebadana na zawartość alkoholu w organizmie. Okazało się, że jest mocno nietrzeźwa. Wydmuchała w alko test prawie 2,5 promila.

 

Policjanci w końcu ustalili przebieg niebezpiecznego zdarzenia. Wszystkie zebrane dowody jednoznacznie wskazywały, że sprawczynią zranienia jest właśnie obecna  na miejscu młoda kobieta. Do zranienia mężczyzny miało dojść w trakcie kłótni w czasie wspólnego spożywania alkoholu

 

Następnego dnia 22-letnia podejrzana usłyszała zarzuty spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, grozi jej kara do 10-lat pozbawiania wolności. Mężczyzna znajduje się w stanie bardzo ciężkim i niewykluczona jest zmiana kwalifikacji prawnej czynu. 26 listopada sąd na wniosek prokuratury zastosował wobec sprawczyni tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy.

 

Mariusz Strzępek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

lola
lola 28.11.2012, 12:51
no chyba ze kogos inneg ow ciagu tyg na terenie tej gminy wykonczono...
Kazia
Kazia 28.11.2012, 11:06
nie zapłacił za numerek i poniósł karę, takie prawo rynku, coraz więcej biedoty chce żyć ponad stan
lola
lola 28.11.2012, 10:42
ale "rzeczowe info..." koleś nie żył jak go znaleziono więc o czy m mowa w ogóle... nie miał 30 lat tylko 44....
maniek
maniek 27.11.2012, 10:00
czyli impreza się udała
Mientki hirurg
Mientki hirurg 26.11.2012, 20:04
Gościu ma rozprute jelito grube, przecięty nasieniowód, zeszytą aortę płucną i glejaka na wątrobie.
ala ma kota
ala ma kota 26.11.2012, 19:41
no dobra, ale gościowi coś się stało? czy to może jakaś podpucha i nagonka na kobietę po "jednym piwie"?
Zbok Wawelski
Zbok Wawelski 26.11.2012, 17:09
22 latka o 8.30 ma 2,5 promila .... Gdyby nie to zdarzenie zapewne wieczorem kilku jej kompanów zaprosiłoby ją na wspólną imprę.
młódka
młódka 26.11.2012, 14:47
a mnie mąż przed wyjściem z domu zakłada skórzany pas cnoty i żaden gwałciciel mi nie zagrozi, inne muszą nosić przy sobie gaz paraliżujący a ja nie.
Do Krystyny
Do Krystyny 26.11.2012, 13:13
A skąd wiesz, że tak było ??
skoro dziewczyna uderzyła to od razu musiała się bronić ??
z 10 lat temu bym uwierzył od razu jednakże patrząc co teraz się dzieje to już taki pewny nie jestem ...
26.11.2012, 12:29
Zachęcamy wszystkich do pisania na różne tematy. Każdy może ruszyć w teren zarówno w poszukiwaniu pozytywów, jak i negatywów. My opublikujemy z przyjemnością każdy sensownie napisany tekst. Do dzieła więc!
ComTM
ComTM 26.11.2012, 12:15
To mi się nie podoba. Tytuły newsów i niektórych artykułów w fajnym dotychczas portalu coraz częściej przypominają formą tytuły stosowane w jednej z lokalnych gazet. Czy po to aby przyciągnąć czytelnika głodnego sensacji? A może "nasztomaszów.pl" ruszyłby w teren w poszukiwaniu pozytywów lub normalności. Codzienne życie ludzi, miejscowości, firm itp. także może być dla czytelnika interesujące. A dla czytelników kroniki policyjnej może osobna zakładka? pzdr
26.11.2012, 11:58
dziewictwa :D 22-latka z 2,5 promila alkoholu we krwi. hahahahahahhahahahahahahhahaha hahhahahahahahhahahahahahahaha hahahahhahahahahah.
Krystyna
Krystyna 26.11.2012, 11:49
chciał ją napastować i biedna się broniła, czemu tak surowa kara jej grozi, dlatego że mu się nie oddała, czy broniła ewentualnego dziewictwa?

Pozostałe