Wąż w piwnicy

  • 21.07.2012, 10:22
  • Mariusz Strzępek
Wczoraj w godzinach popołudniowych strażacy z PSP i OSP w Czerniewicach brali udział w nietypowej akcji. Około godziny 17-ej mieszkanka wsi Lechów zaalarmowała wszystkie służby telefonem z informacją, że w jej domu jest wąż.

 

Do akcji ruszyli strażacy, którzy rzeczywiście stwierdzili, w piwnicy jej domu pełzające stworzenie. Aby się do niego dostać musieli przerzucić 2 tony węgla. Jak się okazało był to zupełnie niegroźny zaskroniec, który został z powrotem przez strażaków odwieziony do lasu.

 

Mariusz Strzępek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

marcinek
marcinek 23.07.2012, 08:29
do .< i ewakuować całą wieś.
.&lt;
.< 22.07.2012, 09:10
uważam że do takiej akcji powinno się jeszcze ściągnąć wojewódzką straż i kilka jednostek osp z okolicznych wsi a do tego policję no i służby medyczne a nie tylko dwa zastępy straszaków do jednego biednego zaskrońca
adarus2
adarus2 21.07.2012, 18:47
Mike, lepiej ty uważaj by na tej twojej Sumatrze jakiś grzechotnik w tyłek cię nie ugryzł. A nasz zaskroniec się nie poci. Wiem bo kiedyś taki po podwórku mi pełzał i za ogon go złapałem by za płot gada wyrzucić.
21.07.2012, 15:00
A co w tym złego, że kobiecina zaalarmowała służby? Wyszkoleni strażacy czy policjanci są od tego by, między innymi, w takich przypadkach reagować. Jak się coś tam wije w węglu to niekoniecznie widać czy zaskroniec czy żmijka. Zresztą, zaskrońce wcale takie niewinne nie są. Się złapie to się ze stresu strasznie pocą. Nie chciałbym takiego śmierdziela w domu mieć ;-).
Laura
Laura 21.07.2012, 14:03
do @5 , no prosze Cie, dla Ciebie jest to moze oczywiste, ale podejzewam, ze wiekszosc nie odrozni zaskronca od zmiji, i co w tym zlego?? Lepiej zaalarmowac sluzby, niz mialoby dojsc do jakiegos nieszczescia.
ona.
ona. 21.07.2012, 13:28
pięknie teraz ludzie już nawet zaskrońca od żmii nie potrafią odróżnić (różnicę widać gołym okiem wystarczy się przyjrzeć)
Celinka
Celinka 21.07.2012, 12:44
czy przywieziono go znad Nilu, takie są skutki podróżowania polaków
Kornelia
Kornelia 21.07.2012, 11:58
Ja tam boję się panicznie zarówno węży jak i pająków i doskonale rozumiem kobietę, która spanikowała, zachowałabym się na jej miejscu identycznie :)
lola
lola 21.07.2012, 11:25
No to się chłopaki namachali:) szacun dla Nich:)
Laura
Laura 21.07.2012, 10:42
moze kobieta potrzebowala przerzucic ten wegiel;)
a tak powaznie, to ja pewnie tez bym spanikowala, bo nie znam sie na wezach, zeby stwierdzic czy jest on jadowity czy nie.

Pozostałe